Danielius Jakubavičius

Laima ir Almantas Kyguoliai, šauniai ūkininkaujantys Zizėnų kaime Miroslavo seniūnijoje Alytaus rajone, jau ne vienerius metus skambia daina džiugina ne vien savo bendruomenės žmones, bet kviečiami vyksta  koncertuoti ir į kituose rajonuose rengiamas šventes.

Almantas nuo jaunystės pradėjęs groti akordeonu vestuvėse, puikiai supranta kokių dainų ir emocijų žiūrovui reikia. Visada gali išsitraukti tokį kūrinį, apie kurį niekas nėra girdėjęs, ir žiūrovas niekur nesidės. Klausys ištempęs ausis ir lauks kito atlikimo. Ir kaip bene kiekvienas muzikantas, jis yra ir pats sukūręs ar patobulinęs ne vieną dainą.

Laima paklausta, kaip ji sugeba surasti tam laiko, kai toks ūkis ir slegia daugybė kitų moteriški darbų, moteris tik atsako, kad svarbiausia tam reikia noro, begalinio noro. Ir tada viskas įmanoma. O su turininga visuomeniška veikla  ir gyvenimas tampa kur kas gražesnis, kasdienybės rutinoje nebelieka laiko blogoms mintims.

Sutuoktiniai Kyguoliai džiaugiasi, kad muzikos ir šeimos dorovės pagrindus pavyko perduoti ir savo vaikams. Ko daugiau ir benorėti. Tik gyventi ir džiaugtis.