Daugų futbolininkų startai

Sigitas Junevičius

Gegužės 6 d. vyko Alytaus apskrities futbolo pirmenybių antrojo turo varžybos. Susitiko „Daugis“ – „Auska“ Alytus, po atkaklios kovos pergalę rezultatu 3:1 iškovojo daugiškiai. Įvarčius pelnė: R. Skaisgirys, D. Kašėta ir T.Gaisrys.

Gegužės 7d. Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos futbolininkai varžėsi su „Futbolo legiono-FBK“ Kaunas sportininkais ir pralaimėjo 0:2. Nepaisant šios nesekmės, likus sužaisti trejas Lietuvos sporto mokyklų ir klubinių komandų I lygos IV pogrupio varžybas, daugiškiai išlieka antroje turnyro lentelės vietoje.

Gegužės 10 d. „Daugio“ futbolininkai pradėjo Varėnos rajono futbolo pirmenybių pirmojo rato varžybas. Susitikimą su prėjusių metų varžybų nugalėtojais baigė lygiosiomis 3:3. Mūsų komandoje įvarčius įmušė Dalius Kašėta 2 ir Marius Smolskus 1.

Gegužės 13 d. 19 00 val. Dauguose vyks Alytaus apskrities futbolo pirmenybių trečiojo turo varžybos. Susitinka „Daugis“ – „Simnas