Vaikų velykėlė Santaikoje – šventė mažam ir dideliam (foto)

Balandžio 5 d. Santaikos kultūros namų salėje vyko nuotaikingas atvelykio renginys „Vaikų velykėlė – šventė mažam ir dideliam“.
Popietė prasidėjo šokiu–žaidimu „Graži mūsų šeimynėlė“. Vaikai burtų keliu buvo išrinkti į tris komandas: raudonųjų, žaliųjų ir geltonųjų. Taip pat komandos rungėsi estafetėse: kiaušinio nešimo šaukšte, ieškojo paslėptų kiaušinių, mėtė graikiškus riešutus į indus, dėliojo dėliones.
Santaikos pagrindinio ugdymo skyriaus merginų šokių kolektyvas šoko „Velniukų“ šokį ir t. t.
Renginių organizatorė Rasa Navakauskienė parodė įvairių velykinių žaidimų, bibliotekininkė Laima Petkevičienė buvo paruošusi mįslių dalyviams, vaikai kūrė jumoristinius ketureilius apie velykas.
Smagi atrakcija buvo margučių ridenimas. Nugalėtojai apdovanoti saldžiais prizais ir padėkos raštais.
Vaikai piešė margučius. Jų paroda iki antradienio veiks Santaikos kaimo bibliotekoje.
Organizatoriai:
Simno gimnazijos Santaikos pagrindinio ugdymo vyr. mokytojos Daina Kundrotienė ir Alma Kyguolienė
Santaikos renginių organizatorė Rasa Navakauskienė
Santaikos bibliotekininkė Laima Petkevičienė