Alytaus rajono dziudistų startai Šakiuose

Spalio 23 dieną Šakiuose vyko atviras Šakių rajono jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo turnyras, ant keturių tatamių varžėsi per du šimtus dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos. Alytaus rajono garbę gynė, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos ir dziudo klubo „DO“ sportininkai treniruojami  Rolando Lukoševičiaus,  jie iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius. Tarp merginų antrąją vieta iškovojo Airida Šimanskaitė ( svorio kategorija iki 36 kg.), trečią vietą – Kornelija Šimanskaitė ( iki 32 kg.). Tarp vaikinų jaunučių amžiaus grupėje Tautvydas Gudaitis ( iki 60 kg. ) iškovojo trečią vietą.  Visi šie sportininkai mokinasi Ūdrijos mokykloje – daugafunkciam centre.   Rokas Oželis  ( Ūdrija),   Raimonda Mažeikaitė  (Simnas ) galutinėje įskaitoje liko penkti.