Aktyvūs moksleiviai mokslo metus užbaigė treniruotėje su DFK „Dainava“ futbolo komanda

 Aktyvūs moksleiviai mokslo metus užbaigė treniruotėje su DFK „Dainava“ futbolo komanda

Prieš kelias savaites skelbtame konkurse, kur Alytaus miesto 1-5 klasių moksleiviai turėjo galimybę laimėti treniruotę su DFK „Dainava“ komanda, vyko aktyvus moksleivių, mokyklos, tėvų ir jų draugų įsitraukimas. Dvi klasės surinko virš tūkstančio balsų, todėl buvo nuspręsta, kad treniruote galės džiaugtis ne viena, o abi klasės. Taip jau sutapo, kad šį konkursą laimėjo Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos 3b ir 2c moksleiviai.

Penktadienį mokslo metų baigimo proga, miesto stadione netrūko aktyvaus įsitraukimo, juoko ir džiaugsmo, kurį spinduliavo, tiek moksleiviai, tiek klubo žaidėjai.  Įvairiose užduotyse buvo galimybė išbandyti kojų vikrumą, atkaklumą, taiklumą, ir suprasti, kad gyvenime ne tik lydi pergalės, bet ir pralaimėjimo kartėlis, ką mokytojų teigimu jiems suprasti vis dar sunku, tačiau tikimasi, kad dainaviečių pavyzdys juos įkvėps.

„Šiuos mokslo metus uždarėme tikrai gražia iniciatyva. Tokios iniciatyvos labai svarbios, nes jos aktyviai įtraukia vaikus į sportą, tuomet ir  bendruomenė auga ir stadionas pilnėja. Turime minčių, kad žaidėjai kitais metais ateitų į fizinio pasiruošimo pamokas padėtų mokytojams, išmokintų futbolo pradmenų. Visus kviečiame į rungtynes, nes norime, kad kuo daugiau jaunimo ir jų tėvelių domėtųsi šia sporto šaka, o mes kaip klubas kuo galėsime tuo prisidėsime, kad mažieji alytiškiai kuo daugiau sportuotų“,- po susitikimo su moksleiviais mintimis dalinosi VšĮ Dzūkijos futbolo klubo Dainava direktorius Žydrūnas Lukošiūnas.

Po aktyvios treniruotės moksleiviai, tam kad atgautų jėgas buvo pavaišinti vaisiais, bei kiekvienam įteiktas klubo ženklelis.

„Ši klubo iniciatyva, mūsų moksleiviams padovanojo labai geras emocijas. Labai noriu padėkoti sportininkams, mačiau kaip jie gražiai bendravo su vaikais. Mano širdis dainavo – kiek jis sulaukė pagyrimų, padrąsinimų, paskatinimų. Aš manau, kad šiandieną užsimezgusi draugystė tęsis ir toliau“,- po treniruotės savo mintimis dalinosi 2c klasės auklėtoja Vilma Žilionienė.

Klubo futbolininko Renato Banevičiaus teigimu, tai smagus laikas, ne tik moksleiviams, bet ir pačiai komandai, kuri turėjo galimybę pakeisti aplinką ir aktyviai praleisti laiką su vaikais. „Mums patiems labai patiko šis susitikimas. Kai kuriuose moksleiviuose matosi potencialas,  tikiuosi, kad jie ateityje žais šiame stadione ir atstovaus Dainavą“.

Tikimės, kad asmeninė pažintis su klubo žaidėjais ir galimybė išbandyti mūsų stadioną moksleivius dar labiau paskatins domėtis sportu ir ateityje juos sutiksime ne tik futbolo varžybose, bet ir akademijos treniruotėse.

Moksleiviai linkėjo žaidėjams laimėti visas ateinančias varžybas, kad gerai sektųsi  žaisti ir pakiltų į aukštesnę vietą, bei įveiktų visas komandas kurių dar neįveikė.

VISAS MIESTAS – VIENA KOMANDA – DAINAVA!

DFK „Dainava“ informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių