Alytaus rajono dziudistų pasirodymai sambo varžybose

“Dziudistas co”

Rumunijos sostinėje Bucharešte pasibaigė Europos jaunimo ir jaunių sambo čempionatas kuriame dalyvavo sportininkai  iš 21 valstybės (Austrijos, Azerbaidženo, Armėnijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Vokietijos, Gruzijos, Airijos, Ispanijos, Italijos, Kipro, Moldavijos, Suomijos, Rusijos, Rumunijos, Slovėnijos, Ukrainos, Prancūzijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos).Dėlmedalių kovojo virš 400 dalyvių.

Lietuvos rinktinės garbę gynė ir Alytaus rajono dziudo klubo “DO”, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos sportininkas simniškis Mantas Šveiteris treniruojamas Rolando Lukoševičiaus, jis jaunučių amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 87 kilogramų galutinėje įskaitoje liko  penktas. Lietuvos rinktinė iškovojo 1 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Lietuvos suaugusių ir veteranų sambo čempionatas

Vilniuje vyko Lietuvos veteranų ir sauagusiųjų sambo čempionatas. Tarp veteranų  įveikę visus priešininkus savo svorio kategorijose čempionais  tapo  alytiškiai Rimantas Liegus, Jonas Pikūnas ir Alvydas Beručka .

Suaugusių amžiaus grupėje Alytaus rajono dziudo klubo “DO”  trenerio Rolando Lukoševičiaus auklėtinė dabar besimokanti Vilniaus universiteto gamtos fakultete Azatui Afionian iškovojo trečiąją vietą.