Alytaus rajono pagrindinių mokyklų 5–10 klasių moksleivių stalo teniso varžybos

Alytaus rajono pagrindinių mokyklų 5–10 klasių moksleivių  stalo teniso varžybos

Lapkričio 24 dieną Ūdrijos mokykloje-daugiafunkciame centre vyko 5–10 klasių moksleivių stalo teniso varžybos. Tenisininkai varžėsi dvejose amžiaus grupėse. Šios varžybos jau tapo tradicinėmis – rengiamos ketvirtus metus. Jos rengiamos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Šiais metais atvyko gausiausias stalo teniso gerbėjų būrys – 37 moksleiviai. Jie atstovavo Alovės ir Kumečių pagrindines mokyklas, Makniūnų ir Ūdrijos daugiafunkcius centrus. Susumavus galutinius rezultatus, taurę iškovojo Kumečių pagrindinės mokyklos komanda, antrąją vietą–Ūdrijos mokyklos žaidėjai, trečioji vieta atiteko Alovės pagrindinei mokyklai.

5–7 klasių grupėje  pirmąsias vietas iškovojo: Raminta Vaitkevičiūtė, Ūdrijos mokykla-daugiafunkcis centras, Lukas Valaika, Kumečių pagrindinė mokykla.  8–10 klasių grupėje pirmąsias vietas iškovojo: Teklė Černiauskaitė, Kumečių pagrindinė mokykla, Benas Smolskas, Kumečių pagrindinė mokykla.