Alytaus rajono suaugusiųjų sporto trikovės varžybų nugalėtoja – Daugų I komanda!

Alytaus r. meno ir sporto mokykla komandinėmis trijų sporto šakų ( šaškės, šachmatai, stalo tenisas) varžybomis  baigė žiemos-pavasario sezono Alytaus suaugusiųjų sporto varžybas.

Buvo surengtos varžybos tinklininkams ir krepšininkams, vasarą planuojamos futbolo 5×5, paplūdimio tinklinio ir krepšinio 3×3 varžybos, skirtos Valstybės dienai pažymėti, rudenį – Alytaus rajono futbolo ir krepšinio pirmenybės.

Sporto trikovės varžybose rungėsi penkios komandos. Pirmąją vietą, surinkę 41,5 taško, laimėjo Daugų pirmoji komanda (šaškininkai -Juozas Židžiūnas, Juozapas Truncė, Dalia Vilkienė, šachmatininkas Antanas Tiknius ir stalo tenisininkai Dalia Vilkienė ir Sigitas Junevičius). Dėl antrosios vietos vyko atkakli kova ir tik paskutiniame ture išaiškėjo galutinė komandų rikiuotė. Sidabro medalius iškovojo Daugų antroji komanda (22 tšk.), bronzos – Alytaus r. meno ir sporto mokykla (19 tšk.), ketvirtąją vietą iškovojo Pivašiūnų komanda (17,5 tšk.), penktą – Butrimonių sportininkai (9 tšk.).

Geriausio šaškininko prizas atiteko J. Židžiūnui, šaškininkės – D. Vilkienei, šachmatininko – A. Tikniui, stalo tenisininko – S. Junevičiui.

Nugalėtojams bei prizininkams buvo įteiktos taurės ir medaliai, kuriuos įsteigė Alytaus rajono savivaldybė.