Alytaus senjorų naktišokiai 2023 08 28 (video)

 Alytaus senjorų naktišokiai 2023 08 28 (video)

Tradiciškai ir vėl Alytuje buvo surengti senjorų naktišokiai. Šį kartą koncertavo Gediminas Saltonas.

Video:

Ar galėtum dabar su manim tu pašokti? Tokia puikia daina praėjusį pirmadienį Alytaus senjorų naktišokių šurmulį pradėjo puikus atlikėjas Gediminas Saltonas. Abejingų tam ten nebuvo. Ar tai šokėjai vietiniai, ar atvykę iš aplinkinių miestų ir rajonų, ar tuo labiau net iš užsienio.

„Dėl šitų superinių Alytaus šokių, niekaip negaliu sugrįžti į Angliją namo! Net ir vyras iš Dominikos netrukus dar atvažiuos čia kokiam karteliui pasišokti, nes jam čia buvusiam prieš gerą mėnesį visa tai paliko neišdildomą įspūdį!” – linksmai pasakojo emigrantė.

G. Saltonas koncertavęs vienas ir su grupėmis visoje Lietuvoje daugybę kartų, pakalbintas per pertrauką, žavėjosi alytiškių solidarumu štai taip draugiškai susieiti, bendrauti ir šokti.„Neeilinė čia publika! Net pirmadienį taip gausiai renkasi, gal dėl to jie kas kart tokį ir puikų orą gauna! Na išties be galo malonu matyti, kad vyksta tokie išskirtiniai renginiai: nuoširdūs, atlapaširdžiai, kaip ir patysdzūkeliai.” Atvirai pasisakė dainininkas. „Antroje šventės dalyje padainuosiu daugiau populiarių užsienietiškų dainų. Paprasčiausiai nenoriu kartotis kaip kiti. Tačiau kartais kaip besistengtum, publiką nustebinti yra sunku. Visko jau jie prisižiūrėję, matę. Tada belieka dainuoti širdimi.”  

Jei prieš porą metų Alytaus kultūros centras, senjorų naktišokių organizatoriai, kaip beišmanydami ieškojo šokėjų, tai dabar patys šokių entuziastai atakuoja rengėjus ir ne tik juos.. „Kada, Danieliau, bus kiti šokiai. Ar jau čia paskutiniai parke, ar kelsimės į uždaras patalpas kultūros centre?” Klausė net ir manęs keletas porų. „Būtinai skelbk kiekvieną jų renginį facebook tinkle, svetainėse, kad iš anksto žinotume ir atvyktume!”

O štai bene eikliausiai besisukantys du šokėjai tiesiai šviesiai rėžė: „Atvykome čia, nes pažįstame šį muzikantą, pažįstame daugybę čia šokančių žmonių! O mudu susipažinę šokiuose prieš 12 metų, vienas kito rankos nepaleidžiame iki šiol! Į tokius šokius einame, kaip į sporto salę, kad prakaitas čiuožtų, taip kaip nuo rimto fizinio krūvio. Mūsų raginti šokiui niekada nereikia, nosies nekrapštome ir nekritikuojame!””

O už kėdžių gale linksmai bešokančios mama su dukra, net ir kalbinamos sukos kaip vijurkai ” Atvykau pas mamą iš Kauno, vaikus palikau vyrui, o mes štai čia abi trumpam atėjome prasiblaškyti, juk čia taip nuostabu!” O štai lyriškos dvasios vyresnėlė iškart trumpai drūtai apibūdino apie save ir šį rengini: “Šokis yra nepavaldus amžiui, neatnmaja jaunystės grožio, nei sąnarių lankstumo, nei akių šviesumo, nei šilumos jausmų. Aš viską paliksiu, tik neduosiu savo meilės ir šokio!”

Koncertuojantis G. Saltonas palinkėjo visiems tik sveikatos, o visa kita yra čia šioje nuostabioje Alytaus parko šokių aikštelėje.

Danielius Jakubavičius

Naujienos iš interneto

1 Komentaras

  • puikiai atrodo…

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių