DFK „Dainava“ parodė kas namuose šeimininkai. Nugalėtas „Džiugas”

Trečiadienio vakarą Alytaus miesto stadione DFK „Dainavos“ klubo futbolininkai įmušė tris įvarčius į varžovų vartus. Namie dainaviečiai žaidė prieš FC „Džiugas“. 20 turo rungtynių rezultatas –  3:1 dainaviečių naudai.

Pasiryžimas laimėti ir kovingumas dainaviečių žaidime matėsi jau nuo rungtynių pradžios. Nors pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus svečiams, tačiau antrajame sėkmingų smūgių į varžovų vartų plotą buvo kur kas daugiau.

Antro kėlinio 55-ąją minutę kontratakos metu į priekį pabėgęs Aaronas Olugbogi surado aikštelėje Stanislavą Sorokiną, kuris savo šansu pasinaudojo ir komandai įmušė pirmąjį įvartį.

Po 5 minučių tas pats S. Sorokinas asistavo pirmą įvartį Lietuvos čempionate šiemet pelniusiam jaunam puolėjui Davorui Rakičiui. Na, o 78-ąją minutę „Dainavos“ pergalę įtvirtino Dmytro Mandryčenkos perdavimo sulaukęs Renatas Banevičius.

DFK „Dainava“ iš 6 turnyro lentelės vietos pakilo į 5 vietą ir šiuo metu turi 24 taškus.

Sekančias rungtynes „Dainavos“ futbolininkai namie žais mažiau nei po mėnesio. Liepos 21 d. (sekmadienį) 18.25 val. Alytaus miesto stadione, kur susitiks su FK „Banga“ komanda.