Kaip išsirinkti pirmąjį dujinį grilių?

Niekas nepranoksta jaudulio, kurį sukelia naujas šeimos narys. Jausmas, kurį apima išvyniojus naują dujinį grilį, yra ne iš šio pasaulio. Tai tarsi Kalėdų rytas. Šiame vadove pateikiama viskas, ką reikia žinoti apie tai, kaip įsigyti dujinį grilį. Nepirkite naujo, kol neperskaitėte! Dujiniai griliai geriausi tik Zuza.lt.
Kaip išsirinkti dujinį grilių?
Prieš pirkdami bet kokią dujinę kepsninę, pirmiausia turite apsvarstyti, koks bus jūsų kuro šaltinis. Tai didžiąja dalimi priklauso nuo to, kur ketinate pastatyti kepsninę. Jei norite, kad ji būtų jūsų kieme, o ten yra dujų išleidimo anga, prasminga įsigyti gamtinių dujų grilį. Jei taip nėra, o dujotiekio nukreipimo jūsų namuose išlaidos nėra finansiškai prasmingos, propano bakas yra atsakymas į jūsų mįslę. Tokiu atveju turėtumėte įsigyti propano groteles. Tai taip pat yra vienintelė galimybė, jei jums svarbu perkeliamumas, tačiau atminkite, kad propanas kainuoja daug daugiau nei gamtinės dujos.
Koks turėtų būti griliaus dydis?
Nieko nėra labiau varginančio už per mažą kepsninę, kai reikia paruošti didelį kiekį maisto. Jei ką nors išmanote apie kepimą ant grotelių, žinote, kad mėsos kepimas ant grotelių partijomis gali būti tikras sunkumas. Juk negalite leisti, kad keli žmonės valgytų sultingus, burnoje tirpstančius mėsos gabalus, o likusieji su pavydu žiūrėtų. Be to, jei turite nedidelę kepsninę, tai reiškia, kad praleisite daugiau laiko nei reikia, prakaituodami, o ne mėgaudamiesi savo darbo vaisiais. Nykščio taisyklė yra tokia: jei gaminate keturiems žmonėms, jums reikia grilio, kuriame būtų ne mažiau kaip 70 kvadratinių cm. kepimo erdvės. Šis skaičius turi būti tikros kepimo vietos. Kai kurie gamintojai į gaminimo zonos matmenis įtraukia papildomas lentynų erdves, pvz., šildymo lentynos. Taigi, turėkite tai omenyje pirkdami dujinį grilį.
Kokią kaitrą privalo turėti grilius?
Kiti veiksniai, tokie kaip dydis, šilumos pasiskirstymas ir sulaikymas, leidžia geriau įvertinti dujinės grilio veikimą. Dideliam griliui jums reikės daugiau nei vieno dujinio degiklio, kad šiluma paskirstytų tolygiai, tačiau atkreipkite dėmesį į jų veikimo kryptį. Vieni dega iš kairės į dešinę, kiti – iš priekio į galą. Naudojant dujines grilius, kurių degikliai veikia iš priekio į galą, lengviau nustatyti kelias šilumos zonas. Tokiu būdu galite sudėti maisto produktus, kuriems reikalingas didelis, vidutinis ir žemas karštis tiesioginiam ir netiesioginiam gaminimui.
Patikrinkite, ar nėra grotelių su šilumos difuzoriais virš degiklių. Tai padeda tolygiai paskirstyti šilumą ir apsaugo juos nuo riebalų. Aliuminio degikliai linkę perdegti, ketaus – rūdyti. Žalvario ir nerūdijančio plieno degikliai yra tai, ką turėtumėte pasirinkti.
Jei norite sutaupyti, rinkitės patvarumą
Rasite įvairiausių dujinių grilių su ketaus, aliuminio, nerūdijančio plieno arba emaliu klijuoto plieno konstrukcija. Nerūdijantis plienas ir aliuminis nerūdija. Vietoj to, laikui bėgant jie keičia spalvą. Kita vertus, ketus gerai išlaiko ir paskirsto šilumą, tačiau yra sunkesnis ir gali rūdyti, jei netinkamai nudažytas. Taigi, rinkitės pagal tai, kas jums svarbiausia. Nepaisant to, niekada nesuklysite naudodami nerūdijantį plieną, ypač jei jo lydinyje yra chromo ir nikelio. Taip pat atminkite, kad nerūdijantis plienas paprastai yra brangesnis nei įprastas plienas ar aliuminio lydinys. Taip pat reikia atsižvelgti į bendrą grotelių kokybę. Ar jis sukurtas taip, kad tarnautų? Ar gerai suvirintos jungtys? Ar jame yra (daug) plastikinių dalių? Ar jis tvirtas? Visa tai yra svarbūs veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant dujinį grilį.
Prieš perkant atlikite rinkos analizę, tačiau jei norite kokybės už prieinamą kainą, užsukite į Zuza elektroninę parduotuvę.