Kokiuose Vilniaus Gym+ klubuose galite rasti soliariumus?

 Kokiuose Vilniaus Gym+ klubuose galite rasti soliariumus?

Nuo šiol į sporto klubą galite eiti ne tik treniruotis. Gym+ sporto klubuose taip pat galite pasimėgauti soliarumų teikiamais malonumais ir pasikrauti vitamino D atsargų. Galėsite sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų ir džiaugtis įdegusiu kūnu visus metus. O dabar šiek tiek informacijos kaip pradėti degintis soliariume, kurią turite žinoti.

Ką pasiimti su savimi į soliariumą?

Lankantis soliariume svarbiausia pasirūpinti savo sveikata. Visų pirma, soliariume būtinai dėvėkite apsauginius akinius. Taip pat dėvėkite kepurėlę – ji apsaugos plaukus nuo drėgmės praradimo. Jautriausias odos vietas, tokias kaip speneliai, žaizdelės ar apgamai apsaugokite specialiais lipdukais. Be to, lipdukais uždenkite ir tatuiruotes, jei tokių turite. Į soliariumo kabiną eikite su šlepetėmis. Tai svarbi asmeninės higienos dalis. Toliau ne mažiau svarbu turėti su savimi įdegio kremą. Tačiau tai turi būti specialus, soliariumui skirtas kremas. Pastarasis sustiprina apsilankymo soliariume efektą. Rūpestingi kremo sudėtyje esantys komponentai maitina ir drėkina odą, užkertant kelią odos senėjimui. Naudojant specialias įdegio priemones galite sumažinti reikiamų seansų skaičių ir vis tiek pasiekti norimo rezultato. Taigi, norite gražaus, tolygaus įdegio? Soliariumai Vilniuje laukia jūsų

Pasiruošimas prieš soliariumą

Greičiausiai kiekvienas sutiks, kad įdegusi oda atrodo gražiai. Tačiau ne kiekvienas turi galimybę degintis po saulės spinduliais. Štai kodėl soliariumai yra labai paklausūs ištisus metus. Tačiau, kad įdegis soliariume būtų gražus ir sveikas, privalu laikytis tam tikrų taisyklių. 

Kaip jau buvo minėta, į soliariumą būtinai pasiimkite apsauginius akinius. Priešingu atveju jūsų akis gali sudirginti ultravioletiniai spinduliai. Taip pat saugokite savo plaukus. Pasiimkite kepuraitę ar skarelę iš natūralių audinių tam, kad apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo. Kitu atveju, plaukai po soliariumo gali tapti blankesni ir trapūs. Tiesą sakant, tikrai ne visi žino, kad prieš einant į soliariumą reikėtų odą patepti specialiu kremu. Juk įdegis gali įvairiai paveikti jūsų odą. Tai ypač svarbu šviesių plaukų ir odos savininkams.

Be to, jei naudojate kremus, kuriuose yra hormonų, lankydamiesi soliariume jų venkite. Taip pat prieš eidami į soliariumą drėkinkite veido odą specialiais kremais ar losjonais. Taip jūsų oda bus pakankamai pridrėkinta. O soliariume nepamirškite nusiimti visų papuošalų, kitaip įdegis nebus tolygus. Taip yra dėl to, kad visi papuošalai atspindi ultravioletinius spindulius.

Rekomenduojama prieš einant į soliariumą nesiprausti su muilu ar dušo geliu, kadangi paprastas muilas ardo natūralų apsauginį odos sluoksnį. Todėl muilą ar dušo gelį vertėtų pakeisti švelnesnėmis putomis ar prausimosi aliejumi. O likus kelioms dienoms iki procedūros, šveitikliu nušveiskite odą nuo negyvų odos ląstelių bei susikaupusių nešvarumų. Taip jūsų įdegis bus tolygesnis ir gražesnis.

Nepamirškite, kad kiekvienas žmogus savo pirmą apsilankyme soliariume išgyvena skirtingai. Todėl pirmos procedūros metu įsiklausykite į savo kūną ir pajuskite, kaip jis reaguoja į ultravioletinius spindulius. Be to, jei vartojate tam tikrus vaistus, prieš eidami į soliariumą pasitarkite su gydytoju, kadangi kai kurie vaistai po apsilankymo soliariume gali sukelti alergines reakcijas. Taigi, jei vaisto informaciniame lapelyje rašoma, kad jis pagreitina odos fotosensibilizaciją – atidėkite apsilankymą soliariume. Taip pat rekomenduojama soliariume lankytis dėvint kelnaitės ir liemenėlę, kad apsaugoti pieno liaukas ir intymias kūno vietas nuo ultravioletinių spindulių poveikio.

Jau nekantraujate pasimėgauti saulės voniomis? Tuomet nieko nelaukite! Įsigiję Easy narystę, Gym+ sporto klubuose esančiuose soliariumuose galite apsilankyti nemokamai. 

Ar galima eiti į soliariumą be akinių ir kremo?

Tikrai nerekomenduojama degintis po dirbtine saule be specialių akinių, apsaugančių akis nuo ultravioletinių spindulių. Jei ilgą laiką lankysitės soliariume be apsauginių akinių, galite pakenkti regėjimui, kadangi ultravioletinė spinduliuotė neigiamai veikia akies tinklainę ir gali prasiskverbti net per užmerktus vokus. Būtent todėl ir reikalinga speciali apsauga. Specialius akinius dažniausiai galite gauti pačiame soliariume, tačiau reguliariai jame lankantis, būtų tikrai patogu įsigyti savo.

Žinoma, soliariume galite lankytis ir be kremo, tačiau su juo bus tikrai geriau. Specialūs soliariumui skirti kremai padeda pagreitinti įdegio procesą ir sumažinti laiką, reikalingą norimam odos tonui pasiekti. Be to, jie taip pat gali sumažinti nudegimo riziką, drėkinti ir apsaugoti odą nuo UV spindulių. Tačiau jei vis dėl to nenaudojate kremo, įsitikinkite, kad oda yra gerai sudrėkinta ir kad seanso metu ji neišsausėtų.

Nieko nelaukite – Gym+ narystę įsigykite jau dabar!

Gym+ sporto klubas yra puikus pasirinkimas norintiems aktyviai praleisti laiką ir pasirūpinti savo fizine forma. Šiuose sporto klubuose rasite ne tik visą treniruotėms reikalingą įrangą, bet ir puikią galimybę pasinaudoti soliariumo paslaugomis. Gym+ sporto laukia visų, kurie nori sportuoti ir puoselėti savo kūną. Prisijunkite prie sveikatingumo bendruomenės ir įsigykite narystę nuo 20 eurų jau dabar!

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių