LFF Apeliacinis komitetas atmetė „Dainavos“ apeliacinį skundą

 LFF Apeliacinis komitetas atmetė „Dainavos“ apeliacinį skundą

Gegužės 7 d. Lietuvos futbolo federacijos Apeliacinis komitetas priėmė sprendimą dėl Alytaus futbolo klubo „Dainava“ pateikto apeliacinio skundo į LFF Drausmės komiteto balandžio 26 d. sprendimą. LFF Apeliacinis komitetas nusprendė palikti galioti LFF Drausmės komiteto sprendime nurodytas nuobaudas.

Mes apeliaciniame skunde prašėme:

  • Pusė mums skirtos baudos perkelti FA Šiaulių klubui, nes jų rungtynių organizavimui naudota infrastruktūra neatitiko rungtynių saugumui keliamų reikalavimų pagal licencijavimo reikalavimus;
  • Pakeisti sprendimą dėl 4 rungtynių žaidimo be sirgalių išvykoje ir namuose į 4 rungtynių žaidimą be Dainavos organizuoto palaikymo išvykoje ir namuose. Šiuo atveju prie skundo pridėjome savo ištikimiausių sirgalių Dzūkų Tankų oficialų pasižadėjimą palaikymo neorganizuoti;
  • Sustabdyti DFK Dainavai LFF Drausmės komiteto paskirtų nuobaudų taikymą iki kol mūsų skundas bus išnagrinėtas.

LFF Apeliacinis komitetas priėmė principinį sprendimą nustatyti naują ir A lygos žiūrovams žalingą precedentą bausti klubus rungtynėmis be žiūrovų „namuose“, net ir jeigu klubo sirgalių DK nusižengimai buvo atlikti išvykos rungtynėse, kuriose, svarbu pabrėžti, infrastruktūra nėra tinkamai pritaikyta saugumo užtikrinimui. Nepateisiname smurto ir laikomės tvirtos nuomonės, kad tiek rungtynių organizatoriai FA Šiauliai, tiek DFK Dainava, kaip rungtynių svečiai turi gauti atitinkamas baudas už įvykius rungtynių metu bei joms pasibaigus, tačiau tokios bausmės turi būti proporcingos kiekvieno klubo indėliui į situaciją. Jaučiame, kad tokia sankcija nėra proporcinga ir tik kelia fanų bendruomenės nepasitikėjimą LFF organų sprendimais.

Deja, bet rungtynių be žiūrovų sankcija DFK Dainavai TOPsport A lygos čempionate lieka pritaikyta. Kadangi dvejos rungtynės jau vyko be žiūrovų, sankcija bus taikoma tik DFK „Dainava“ – FK „Transinvest“ ir DFK „Dainava“ – FK „Sūduva“ rungtynėms.

Nors mūsų stadionas yra vienas iš labiausiai lankomų TOPsport A lygoje, deja, dar kelias rungtynes negirdėsime futbolo sirgalių tribūnose.

Informuojame, kad šį šeštadienį vyksiančias rungtynes prieš Vilniaus rajono „Transinvest“ klubą galite stebėti lrt.lt portale.

Su žiūrovais rungtynės vyks Gargždų miesto stadione gegužės 26 d. kuomet DFK „Dainava“ žais prieš FK „Banga“, o Alytaus miesto stadione susitiksime gegužės 31 d. kai DFK „Dainava“ žais prieš FC „Hegelmann“.

Alytaus futbolo klubo „Dainava“ informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių