Liepą į Lietuvą atvyksta legendinės „Modern Talking“ lyderis 

 Liepą į Lietuvą atvyksta legendinės „Modern Talking“ lyderis 

Liepos 22 dieną Biržų rajono Kilučių ežero pusiasalyje vyks legendų muzikos festivalis, kuriame koncertuos  visiems pasaulyje žinomas Thomas Anders iš vienos sėkmingiausių grupių pop muzikos istorijoje „Modern Talking“, neseniai atšventęs savo 60 metų jubiliejų!

1979 metais Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs Thomas Anders, netrukus įrašė savo singlą „Judy“ ir koncertinio turo metu susipažino su CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.

Su grupe „Modern Talking“ Thomas išleido galybę dainų, pasiekusių dešimčių pasaulio šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje tarp populiariausiųjų išsilaikė net pusmetį ir karaliavo net 81 šalyje!

1989 metais Thomas išleido pirmąjį solinį albumą „Different“ ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą, bendradarbiauja su „T-Seven“ („Mr. President“ solistė), „No Angels“, Marta Sanchez, Isabel Varell, Glenn Madeiros, garsiais renginių organizatoriais bei vadybininkais Mike Paxman (dirbo su Nick kamen), Christian de Walden (Amanda Lear), Ralf Stemmann (Ricky Martin) ir daugeliu kitų.

Išleido 17 albumų

Thomas dirba Europoje, singlą jam dovanojo garsios grupės „Roxette“ duetas, pats rašo dainas. Vieną jų, „Dance In Heaven“ (Šokis Danguje), jis įrašė po pokalbio su savo garbaus amžiaus gerbėja Ethel, su kuria susipažino prieš kelerius metus. Po pokalbio telefonu, kurio metu moteris jau sunkiai rinko žodžius, Thomas supratęs, kad daugiau negirdės jos balso, parašė šią dainą.

1994 metais jis Amerikoje ispanų kalba išleido albumą „Barcos de Cristal“, kuris buvo skirtas Lotynų Amerikos rinkai, kuris Argentinoje pateko į hit paradų viršūnes. Netrukus Thomas Martai Sanchez parašė pagrindinę dainą populiariam vietos serialui „Tal Vez“, kuri tapo hitu numeris vienas kitoje šalyje – Meksikoje.

Thomas dirba ir „slėpdamasis“ po slapyvardžiais Chris Copperfield, Phantomass, į savo programas įtraukia džiazo numerius.

1998 metais dešimtmečiui vėl netikėtai atgimus „Modern Talking“, tuo pačiu Thomas dirba ir vienas, surengia įspūdingus koncertus JAV, taip pat milžinišką Europoje su grupe „Scorpions“, įrašo akustinį albumą su orkestru, praėjusių metų kovą išleidžia jau 17 savo studijinį albumą „Cosmic“, dalyvauja įvairiuose projektuose, populiariame muzikiniame TV šou „Kaukė“.

Jo vardas Berndas Weidungas

Antrą kartą vedęs (su pirmąja žmona Nora Balling, anot dainininko, išsiskyrė dėl nepakeliamo jos pavydo) su Claudia Hess jis susilaukė sūnaus, dabar jau retas pamena ar net žino, kad jo tikrasis vardas Berndas Weidungas.

„Vardu mane vadina tik patys artimiausi žmonės, – Thomas juokdamasis pamena situacijas oro uostuose, kai darbuotojus šokiruoja, kad garsus dainininkas duoda „ne savo“ asmens dokumentą. – Kartą gausiai apsipirkęs viename prekybos centre padaviau savo kreditinę kortelę, darbuotoja minutėlei atsiprašė ir girdžiu, skambina ir sako. „Didelė problema. Prieš mane dainininkas Thomas Anders su kažkieno pavogta kreditine kortele…“

Mirsime ir problemų neliks

Ir dabar įvairiuose Žemės kampeliuose laukiamas dainininkas yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, skaičiuojant grupės ir solo įrašus, gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų!

Nepaisant milžiniškos sėkmės ir daugiau nei 40 metų patirties muzikiniame versle Thomas Anders visuomet išlieka savimi, jo gerbėjai visame pasaulyje žavisi žvaigždės tikrumu ir nuoširdumu, kuriuo jis spinduliuoja savo koncertuose.

“Nuolat patekdavau į dideles avarijas, tačiau visada likdavau sveikas, gimiau po laiminga žvaigžde, – prisipažino liepos 22 dieną magišką muzikinę Kilučių pasaką su garsiausiais savo kūriniais atliksiantis Thomas. – Po kiekvieno incidento susimąstydavau apie gyvenimo prasmę ir supratau, kad reikia mylėti pasaulį, mėgautis esatimi, skleisti teigiamą energiją. Problemos? Mirsime ir jų neliks. Todėl neužsiciklinkime jose, nes mes visi gimę džiaugtis.”

Be Thomas Anders į legendų muzikos festivalį Biržų rajone atvyksta dar trys legendos – “Alphaville”, “London Beat” ir “Ottawan”.

BNS informacija

Naujienos iš interneto

1 Komentaras

  • Siaip modernu lyderis yra Dieteris

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių