Milžiniška avarija pasienyje su Lenkija – susidūrė penki automobiliai

 Milžiniška avarija pasienyje su Lenkija – susidūrė penki automobiliai

Mindaugas Jankeliūnas /15min.lt/
Ankstų rytą bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Kaunas-Suvalkai prie pasienio įvyko eismo įvykis. Informuota, kad yra prispaustų žmonių.
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Marijampolės ugniagesių pajėgos. Pareigūnai iš sumaitoto automobilio išlaisvino du sužeistuosius. 40-etė moteris ir 46-erių jos vyras buvo įstrigę lengvajame automobilyje „Citroen“. Tarp dviejų sunkvežimių atsidūrusi mašina buvo tiesiog sumaitota, o ja važiavusi sutuoktinių pora tik per stebuklą liko gyva. Nukentėjusieji važiavo į Belgiją.

Ugniagesių išlaisvinti nelaimėliai skubiai išvežti į ligoninę. Policijos duomenimis, jų gyvybei pavojus negresia.

Kaip praneša gelbėtojai, avarija įvyko į Lenkijos pusę važiavusioje mašinų vilkstinėje. Vienas po kito susidūrė penki automobiliai: trys sunkvežimiai ir dvi lengvosios mašinos.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis informuoja, kad kelyje buvo susidariusios milžiniškos spūstys. Kuriam laikui buvo sustabdytas eismas. O mašinų vilkstinei pagaliau pajudėjus, eismas buvo leidžiamas tik viena kelio puse. Transporto srautą ribojo avarijos padarinių likvidavimo darbai.


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daugiau straipsnių