Parodos „Teritorija Kaunas / gatvės fotografija“ atidarymas

 Parodos „Teritorija Kaunas / gatvės fotografija“ atidarymas

Lapkričio 29 d. 17:00 val., trečiadienį, Alytaus kultūros centro, I aukšto parodų erdvėje vyks parodos „Teritorija Kaunas/gatvės fotografija“ atidarymas

Paroda veiks 2023 11 29– 2024 01 31
Parodas kviečiame apžiūrėti II-V 10–18 val. 1 val. iki kiekvieno renginio (pietų pertrauka 13–14 val.)

Kiekviena R. Ščerbausko fotografija – savitas pasakojimas ar momentinis miesto teatras, nors jame nieko nėra iš anksto surežisuota, niekas nėra įspėtas, o kartais net nenutuokia, kad pateko į kadrą. Ir svarbiausia, jog užfiksuota akimirka niekada nebus atkartota.

Remis Šcerbauskas – fotografas, kuriantis portretus bei fotografuojantis gatvės fotografijos žanre. Fotografo akis nuolat ieško savito požiūrio į gyvenimiškų situacijų įamžinimą. Jo meninis stilius formavosi daug dėmesio skiriant nespalvotiems studijiniams portretams kurti. Po šešerių metų darbo studijoje, jis kūrybiškai perėjo prie gatvės fotografijos žanro, ieškodamas unikalaus, dabartinės miesto aplinkos, vaizdo.

Daugiau nei šimtas R. Ščerbausko fotografijų publikuotos internetinėse galerijose ir gatvės fotografijos knygose. Jo darbai yra pripažinti ir apdovanoti  tarptautiniuose  fotografijos konkursuose. Šiuo metu Remis Ščerbauskas aktyviai eksponuoja savo darbus viešosiose erdvėse, galerijose bei internetiniuose kataloguose.

2021 m. išleido savo pirmąją fotografijos knygą „Teritorija Kaunas/gatvės fotografija”.

AKC informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių