Puikus daugiškių irkluotojų pasirodymas Lietuvos mokinių čempionate Šiauliuose

Rytis Ptašnykas

Šių metų liepos 20, 21 d Daugų irkluotojai dalyvavo Šiauliuose vykusiame Lietuvos mokinių, jaunių, jaunučių ir vaikų čempionate. Daugiškių pasirodymas šiose varžybose buvo puikus – 4 sportininkai rungęsi 500 ir 200 metrų distancijose iškovojo net 10 medalių! 6 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos. Ypač gerai startavo Rokas Puzonas ir Arina Kavaliauskaitė, kurie rungėsi jaunučių amžiaus grupėje, vienviečių baidarių klasėje, jie tapo čempionais tiek 500 m, tiek 200 m rungtyse. Rokas startavęs dviviete baidare kartu su visaginiečiu Artūru Sėja taip pat buvo nepralenkiami 500 ir 200 metrų distancijose, kuriose tapo čempionais. Arina Kavaliauskaitė startavusi dviviete baidare kartu su panevėžiete Lauryna Paulauskaite 500 metrų distancijoje iškovojo sidabro , o startavusios 200 m distancijoje bronzos medalius.
Jauniausiai amžiaus grupėje 1998 m. ir jaunesni, atstovavo Lukas Vaitulionis ir Rimas Kazlauskas, kurie startavę baidare dviviete 500m nuotolyje užėmė 7 vietą. 200 m distancijoje jie išbandė jėgas ir baidarėmis vienvietėmis. Abu sportininkai pakliuvo į final.  Lukas Vaitulionis-  8- tas, o Rimas Kazlauskas 9- tas. Dviviete baidare šioje distancijoje jiems sekėsi kur kas geriau – iškovota bronza.
Verta paminėti jog Arina Kavaliauskaitė ir Rokas Puzonas tapę Lietuvos mokinių čempionais iškovojo teisę atstovauti Lietuvai 2012 m. rugsėjo 14 – 16 dienomis Szegede Vengrijoje vyksiančiame Olimpinių Vilčių varžybose.