Rimutė Sabaitienė savo 65 metų gimtadienį šventė Simno Gandrų išlydėtuvių renginyje, kur buvo apdovanota ne gėlėmis, o kopūstu!

 Rimutė Sabaitienė savo 65 metų gimtadienį šventė  Simno Gandrų išlydėtuvių renginyje, kur buvo apdovanota ne gėlėmis, o kopūstu!

Noriu padėkoti visada aktyviems ir linksmiems alytiškiams Rimutei ir Kęstučiui Sabaičiams, kurie rugpjūčio 24 d. atvyko mūsų palaikyti rengiamoje Alytaus r. Simno Gandrų išlydėtuvių šventėje.

Neįtikėtina! Pačiai Rimutei tądien sukako 65 metai, ir vis gi jis nusprendė jį švęsti kartu su mumis visais Simne. Paprastai, nuoširdžiai, be pompastikos. To dar nežinant, ši sutuoktinių pora, kaip geriausi šokėjai, buvo apdovanoti Irenos Kašėtienės užaugintu pačiu kiečiausiu kopūstu! Ir tik vėliau šventės pabaigoje sužinojus apie tokią sukaktį, teko iš naujo sveikinti šią puikią moterį, žodžiu ir bučiniu į žandą. Nieko jau nepadarysi, kad ir be gėlių, kitą kartą kopūstas bus gal dar net šiek tiek vertingesnis. (juokauju).

Miela, Rimute ir Kęstuti, sveikiname Jus bendrai, ir dėkojame, kad Jūs tokie esate! Tik su tokiais pozityviais žmonėmis, kaip Jūs, galima beprotiškai, beprotiškai daug padaryti! Būkite laimingi!

Danielius.net

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių