Rugpjūčio 14 d. Alytuje organizuojami senjorų naktišokiai, o po jų ir kinas! Kviečiame!

 Rugpjūčio 14 d. Alytuje organizuojami senjorų naktišokiai, o po jų ir kinas! Kviečiame!

Vasaros vakarai Alytaus miesto sode neįsivaizduojami be gyvai skambančios muzikos ir gausaus šokėjų būrio. Tad paskutinio vasaros mėnesio vakarus kviečiame praleisti SENJORŲ NAKTIŠOKIUOSE. Rugpjūčio mėnesį Jūsų laukia du išskirtiniai pirmadieniai.

14 d. 18:00 val. šokti kvies Marijampolės kultūros centro country kapela „Jovarai“. Kapelos repertuare atliekamos įvairios aranžuotos Lietuvių liaudies ir kitų šalių dainos bei instrumentiniai kūriniai.

Po smagių dainų ir šokių kviečiame neišsiskirstyti. KINO PAVASARIO organizuojamas KINO KARAVANAS alytiškiams paruošė dovaną  – nemokamas dviejų filmų peržiūras. Jų metų nusikelsime į filmuose kuriamus pasaulius: utopine laisve dvelkiantį menininkų gyvenimą ir moderniu šokiu alsuojantį Paryžių.

20:30 val. „Buona sera“ (rež. Justė Michailinaitė, 2022, Lietuva, 20 min)

Po Pietų Europą klajoja iš pirmo žvilgsnio utopiškai laisva performanso menininkų trupė, tačiau kasdien čia prasideda vis nauji išbandymai.

21:00 val. „Paskutinis šokis“ (rež. Delphine Lehericey, 2022, Šveicarija, Belgija, 84 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)

Šviesi komedija apie spalvingą senatvę ir begalinį gyvenimo džiaugsmą: žmonos netekęs vyras tęsia neįgyvendintą jos svajonę sudalyvauti moderniame spektaklyje.

28 d. 18:00 val. išskirtinę vakaro nuotaiką kurs vestuvių muzikantas Gediminas Saltonas iš Kauno.

Taip pat primename, kad esant nepalankioms oro sąlygoms SENJORŲ NAKTIŠOKIAI vyks Alytaus kultūros centre.

Renginys nemokamas

Praeito renginio video:

_______________________________________________________________________________

* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių