Sėkminga V.Zenkevičiaus sportinio sezono pabaiga. Italijoje-sidabras!!!

Vygantas Zenkevičius

Rugsejo 10-20 d.d. Italijos kurorte Lignano Sabbiadoro vyko Europos meistrų žaidynės. Buvo varžomasi 21 sporto šakoje. Viena is jų buvo baidarių ir kanojų irklavimas, kurioje teko ir man sudalyvauti. Startavau K-1, K-2 ir K-4 200 m bei K-4 1000 m. Pastarasis startas ir buvo pats sekmingiausias-nedaug pralaimėjome Lenkijos komandai, užėmėme antrąją vieta. Nuotolio įveikimo laikas, įvertinant tai, jog teko startuoti upėje prieš srovę, buvo tikrai neblogas- 3min. 17 sek.

Keturviete baidare 200 m  nuotolyje truputėlį pritrukome iki pakylos-likome ketvirti.
Vienviete baidare irgi sekėsi neblogai – pusfinalyje tik akimirkos pritrūko iki 3 vietos ir tuo pačiu iki finalo. Likau pirmas uz finalo ribos ir bendroje įskaitoje užimta 10 vieta (laikas – 38.7 sek) tarp daugiau kaip 30 startavusių sportininkų.

Dviviete baidare atrankiniame plaukime buvome treti ir iš karto patekome i finalą, tačiau del balanso problemų startas finaliniame plaukime nebuvo sekmingas-užimta 8 vieta. Tai tiek varzybu siems metams, siek tiek pailsejau ir po truputi pradedu ruoštis kitam sezonui, kuris tikiuosi bus dar sekmingesnis:-)