Rugsėjo 16 d. Alytaus rajono Daugų ir Alovės seniūnijų keliuose vyks „Perlas Go Rally Daugai 2023“

 Rugsėjo 16 d. Alytaus rajono Daugų ir Alovės seniūnijų keliuose vyks „Perlas Go Rally Daugai 2023“

Jau artėjantį šeštadienį, rugsėjo mėn. 16 d., Alytaus apylinkėse, Daugų ir Alovės seniūnijose vyks penktasis Lietuvos automobilių Mini ralio čempionato etapas „Perlas Go Rally Daugai 2023“, kurį čia organizuoja „Marimotors Racing“. Likus kelioms dienoms iki varžybų organizatoriai kviečia susipažinti su visa esmine informacija, padėsiančia stebėti šį ralį bei suprasti, kur ir kaip šios lenktynės vyks.

Iki ralio likus kelioms dienoms organizatoriai paskelbė starto tvarką, pagal kurią dalyviai pajudės per starto arką į pirmąjį greičio ruožą. Pirmuoju numeriu varžybas pradės Klaudo Bučinsko ir Igno Benoto duetas, lenktyniaujantis BMW automobiliu. Antrasis numeris puoš Beno Stumskio ir Arnoldo Bujoko „Subaru Impreza“ dureles.

Trečioje starto pozicijoje puikuosis Tomo Žekonio ir Evaldo Kvederio tandemas su devintosios kartos „Mitsubishi Lancer EVO“. Ketvirti lenktynes pradės penktosios serijos „Mitsubishi Lancer EVO“ pilotuosiantys Tadas Gombrevičius ir Donatas Klimkevičius. Penktoji starto pozicija suteikta Liudui Šimkui su Giedriumi Kinderiu, kurie varžysis „Subaru Impreza“ automobiliu. Su visa aštuoniasdešimties dalyvių starto tvarka galite susipažinti paspaudę čia.

„Perlas Go Rally Daugai 2023“ dalyvių varžybose lauks aštuoni greičio ruožai ir beveik 27 „sportiniai“ kilometrai. Visi jie drieksis Alovės ir Daugų apylinkėmis. Būtent Alytaus rajone dar 2019-aisiais metais „Marimotors Racing“ surengė pirmąjį žvyrinį Mini ralio etapą ir įvedė naują tradiciją šios disciplinos varžybas organizuoti tik ant žvyro. Idėją po ketverių metų pertraukos sugrąžinti Mini ralį į gimtinę palaikė ir vietos valdžia, uždegusi žalią šviesą šių varžybų organizavimui.

Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė teigė, kad tokie renginiai neabejotinai kuria pridėtinę vertę tiek kalbant apie šio Dzūkijos krašto žinomumą, tiek prisideda prie vietos verslo gerovės bei pramogų gyventojams gausos.

„Mūsų rajonas turi būti atviras visiems renginiams, todėl sveikintina idėja yra tai, kad ralis grįžta į mūsų kraštą. Žinoma, gyventojams dėl uždarytų kelių mažų nepatogumų gal ir bus, bet jie bus laikini. Manau, kad šis renginys mūsų krašto bendruomenei tikrai atneš gerų emocijų. Galų gale, kiekvienas toks didelis renginys yra nauda ir mūsų verslui, ir apskritai mūsų krašto žinomumui. Turime tikrai gražų kraštovaizdį, ežerų, gražių vietų, todėl tikime, kad atvykę čia pažiūrėti varžybas ar jose dalyvauti žmonės vėliau į Alytaus apylinkes sugrįš pailsėti ir pasidžiaugti šiuo gražiu kraštu“, – sakė Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė.

Kad Alytaus kraštas išties vaizdingas byloja ir varžybų organizatorių „Marimotors Racing“ užfiksuoti momentai, kurie buvo įamžinti važiuojant per greičio ruožus ralio automobiliu, naujuoju „Dacia Jogger“ ir filmuojant greičio ruožų apžvalgą. Būtent joje bus galima išvysti, kokie techniški, įvairaus reljefo, per miškus ir laukus besidriekiantys keliai lauks dalyvių ir jų kovą stebėti atvyksiančių žiūrovų.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių