TOP 5 patarimai besirenkantiems televizorių

 TOP 5 patarimai besirenkantiems televizorių
Galite įsivaizduoti savo namus be televizoriaus? Daugelis šiuolaikinių žmonių atsakytų neigiamai. Iš tiesų, tai tik nedidelė dalis namų ūkių namuose neturi bent vieno televizoriaus. Jei kaip tik atėjo laikas atsinaujinti ir norite senąjį prietaisą pakeisti nauju, turėsite neįtikėtinai plačias pasirinkimo galimybes. Philips, Panasonic, Xiaomi,  Sony televizoriai ir daugybė kitų, besiskiriančių vaizdo, dydžio, stiliaus bei kitais parametrais. Kad pasirinkti būtų šiek tiek lengviau, pateikiame penkis kertinius aspektus, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti besirenkant naują televizorių.

Įstrižainės ilgis

Tai parametras, kurį daugelis vertina vieną iš pirmųjų. Jis leidžia gana ženkliai susiaurinti pasirinkimų lauką. Tačiau ar žinote, kad įstrižainę rinktis reikėtų ne pagal tai, jog norisi įspūdingo dydžio televizoriaus kambaryje, tačiau pagal tai, koks bus atstumas tarp žiūrovo ir ekrano, siekiant žiūrėjimo komforto? Laikomasi taisyklės, jog įstrižainė būtų dvigubai mažesnė nei tas atstumas.

Ekrano tipas

Daugiausia rinkoje rasite LCD, OLED ir QLED ekranus turinčius įrenginius. Jei prioritetas vaizdo kokybė, pirmenybę teikite OLED ekranui. LCD iš šios trijulės būtų trečioje vietoje.

Jungtys

Šiuolaikiniai žiūrovai ne visada pasitenkina įprastu žiūrėjimu – jie nori prijungti ir išorinius įrenginius garsui, vaizdui perduoti. Tad įsitikinkite, kad televizorius turi reikalingas jungtis. Populiariausios yra USB, HDMI.
Garsas

Žiūrėjimo komfortui įtakos turi ne tik matomas vaizdas, tačiau ir girdimas garsas, tad atkreipkite dėmesį, kokius garsiakalbius turi įrenginys. Norintys dar geresnės patirties gali pasidomėti, kokios galimybės prijungti papildomas garso sistemas.
Valdymas

Apsvarstykite, koks valdymas Jums būtų patogiausias. Ar tai įprastas būdas valdyti pulteliu, o gal modernus ir laiką taupantis valdymas balsu? Pastarąją valdymo sistemą turi dauguma pažangių išmaniųjų televizorių modelių.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Daugiau straipsnių