Už išskirtinius pasiekimus pasveikinti Alytaus miesto sportininkai

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir vicemerė Jurgita Šukevičienė pasveikino miesto sportininkus, pasiekusius aukštų rezultatų šalies ir tarptautinėse varžybose 2024 m.

„Jūs esate tikras mūsų miesto pasididžiavimas! Jūsų pasiekimai įkvepia kiekvieną iš mūsų siekti savo tikslų ir niekada nepasiduoti. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų ryžtą ir atsidavimą, kurie prisideda prie mūsų miesto gerovės ir garsina jo vardą visame pasaulyje“, – sveikindamas sportininkus sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

2024 m. aukštus rezultatus šalies ir tarptautinėse varžybose iškovojo Donatas Dundzys (žmonių su fizine negalia lengvoji atletika), Jokūbas Nedzinskas (boksas, svorio kategorija iki 54 kg) ir Modestas Struckus (galiūnų sportas) bei jų treneriai Jonas Baltrušaitis, Viktoras Nedzinskas ir Vilmantas Bliujus.

Ypatingu pergalių kraičiu šiemet pradžiugino D. Dundzys. Paryžiaus paralimpinėse žaidynėse rutulio stūmime jis pelnė 7 vietą, disko metime – 10 vietą. Pasaulio žmonių su fizine negalia čempionate stumdamas rutulį buvo penktas, o mesdamas diską – aštuntas. D. Dundzys pelnė dar tris pirmąsias vietas rutulio stūmimo rungtyje: Lietuvos žmonių su fizine negalia čempionate bei Pasaulio žmonių su fizine negalia Grand prix Italijoje ir Šveicarijoje.

Boksininkas J. Nedzinskas šiais metais Europos jaunių čempionate užėmė 5, o Lietuvos jaunių čempionate – 1 vietą.

Galiūno M. Struckaus 2024 m. pasiekimai: Pasaulio taurės čempionatas – 2 vieta, Europos taurės čempionatas – 2 vieta, Lietuvos čempionato finalinis etapas – 3 vieta, komandinis Baltijos šalių čempionatas – 1 vieta.

Sportininkams ir jų treneriams už ypatingus pasiekimus savivaldybės meras ir vicemerė Jurgita Šukevičienė įteikė atminimo dovanas. Meras taip pat pabrėžė, kad miesto savivaldybė ir toliau sieks remti sportą bei skatinti fizinį aktyvumą, kad pergalių ir pasiekimų ateityje būtų dar daugiau.