Užgavėnės Balbieriškyje-2026 (foto+video)

 Užgavėnės Balbieriškyje-2026 (foto+video)

2026 m. vasario 15 d. Prienų r. Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centras kartu su vietos bendruomene ir seniūnija surengė šaunią Užgavėnių šventę.

Jaunesnius ir vyresnius šventės dalyvius po visą Balbieriškį linksmai vežiojo arkliu kinkytos rogės, o miestelio gatvėse mirguliavo gausybė kaukėtų personažų. Tarp jų – ir tradiciniai Užgavėnių veikėjai Lašininis bei Kanapinis. Skambėjo pavasario laukimo dainos, aidėjo šūkiai „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“, netrūko juoko ir geros nuotaikos.

Organizatoriai visus vaišino gausybe gardžių blynų ir kitų skanėstų, vyko smagūs žaidimai bei įvairios pramogos. Šventės kulminacija tapo Morės sudeginimas, simbolizuojantis žiemos išvarymą. Po tradicinės kovos pergalę šventėje šiemet iškovojo Kanapinis, paskelbdamas pavasario atėjimą.

« of 2 »

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dienos nuotrauka

RENGINIAI. Kur? Kas? Kada?

 

Visi renginiai

 

Daugiau straipsnių