Alma ir Gintautas Packevičiai darbo turi sočiai ir Simne

 Alma ir Gintautas Packevičiai darbo turi sočiai ir Simne
Danielius Jakubavičius
Simniškiai Alma ir Gintautas Packevičiai neieško geresnio pragyvenimo užsienyje, jiems pakanka darbo ir čia Alytaus rajone. Sutuoktiniai dažną dieną po valdiško darbo valandų keliauja pas vietos žmones ir jiems atlieka namų apdailos darbus: tapetuoja, dažo, gipsą tvirtina. Ir taip jau apie 20 metų.

O pradžia to buvo visai atsitiktinė. Bendradarbis pamatęs, kaip Gintautas su Alma savo namuose tapetavo sienas, paprašė jų tai padaryti ir pas jį. Vėliau pas jo pažįstamus. Ir taip toliau. Iki šiol dirba be jokių reklamų. Net ir man panorus juos trumpai aprašyti, Alma sunkiai sutiko: “Mums reklamos tikrai nereikia!”. Bet juk čia greičiau pagyrimas, padėka už jų kasdienį darbą ir šypseną žmonėms, nes tokių nuoširdžių pagalbininkų provincijoje išties labai trūksta.

Sutuoktiniai sako, kad dėl vis atsinaujinančių medžiagų jie mokosi kasdien. Visokių iššūkių pasitaiko. Tačiau kaip jie sako: “kol kruti, kol gali, tai nėra ko liūdėti. O kiekvieną kartą stengiamės bet kokį darbą kuo geriau padaryti ir užsakovo nenuliūdinti. Juk jei kreivai šleivai padarysi, blogas atgarsis kaip mat nuskries pirma mūsų”.

Alma atsipalaiduoja šokdama Simno moterų kolektyve “Retro”, o Gintautas turėdamas aibę pomėgių, linksmai apie svajones prasitaria “Atėjo metas jau laukti anūkų!”

Tad linkiu jums sėkmės ir stiprybės savo darbuose!

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *