Alytaus rajono komandinės šaškių, individualios šachmatų ir stalo teniso varžybos Dauguose (video)

2018 m. kovo 17 d. Alytaus r. meno ir sporto mokykloje vyko rajoninės šaškių, šachmatų ir stalo teniso varžybos. Sportininkai iš Miroslavo, Butrimonių ir Daugų išsiaiškino stipriausią šaškininkų komandą, geriausią šachmatininką ir stalo tenisininką.

Šaškininkų varžybose nugalėjo VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos komanda (Dalia Vilkienė, Juozapas Truncė ir Vladas Sakalauskas). Stipriausio šachmatininko vardą iškovojo daugiškis Robertas Ožalinskas, antrąją vietą laimėjo Rimas Vaizgutas, trečią –  Stanislovas Ožalinskas. Stalo teniso varžybas laimėjo Giedrius Rubliauskas iš Miroslavo, antras buvo Sigitas Junevičius iš Daugų, trečias Miroslavo atstovas Dominykas Rutkauskas.