Šiais metais Medicinos darbuotojų diena ypatingai paminėta Alytaus rajone. Kiekvienas darbo vietoje dirbęs rajono medikas pasveikintas. Jam dovanotas gėlės žiedas, o kolektyvui – saldėsis. Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko sveikinimus ir linkėjimus rajono medikams perdavė savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė.

J. Kručkauskaitė apsilankė ir pasveikino Alytaus rajono savivaldybės greitosios medicinos pagalbos stoties kolektyvą, visuomenės sveikatos biuro darbuotojus, Pirminės sveikatos priežiūros centro medikus, kartu su šio centro direktoriumi Gediminu Krasausku aplankė medicinos darbuotojus, dirbančius Krokialaukio, Simno, Miroslavo, Butrimonių ambulatorijose, Daugų slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Pasveikino ir UAB „Disolis“ kolektyvą Dauguose.

Direktorė medikams padėkojo už jų kasdienį nelengvą, bet labai reikalingą darbą, žmogišką šilumą, kantrybę ir supratimą. Perdavė mero A. Vrubliausko sveikinimo žodžius ir linkėjimus:

„Jūsų rūpestis žmogumi sukuria didelius ir mažus stebuklus. Matote gimimo džiaugsmą ir išėjimo liūdesį...  Jūsų rankos ir širdys nenuilstamai tarnauja brangiausiam žmogaus turtui – sveikatai.

Dėkoju Jums už profesionalumą, stiprybę, dėmesingumą, atjautą, už tai, kad esate ir dirbate žmonėms ir dėl žmonių. 

Tegul Jūsų darbus lydi nuoširdūs pacientų dėkingumo žodžiai.

Sveikinu Jus profesinės šventės proga ir linkiu geros sveikatos, asmeninės laimės, energijos ir nepavargti kasdieniame darbe – Jūs esate labai reikalingi“.  

Medicinos darbuotojų diena Lietuvoje minima nuo 2004 metų. 

Alytaus rajono savivaldybės informacija