Danielius Jakubavičius

2019 m. liepos mėn. paskutinėmis dienomis Alytaus r. Daugų miesto Laisvės gatvėje esanti "Aibės"(nuo seno buvusi "Gilės") parduotuvė baigia daugiau nei 20-ies metų gyvavimo veiklą.  Kaip tik dabar darbo valandomis prie šios parduotuvės visada apstu automobilių, o viduje - pirkėjų, tempiančių viską dėžėmis, nes visoms prekėms taikoma 20 proc.nuolaida.


Kaip sako parduotuvės savininkė ir direktorė Albina Zenevičienė, ji šią parduotuvę uždaro, nes turėdama ir kitų veiklų, viena jau pavargo tempti visą platų verslo jungą, ir pagaliau jau norinti skirti daugiau laiko artimiesiems bei savo pomėgiams. Toks priimtas sprendimas tikrai nėra iš blogų kažkokių pasekmių ar įvykių. Savininkė jau dabar galėjusi parduotuvę uždaryti ir viską grąžinti tiekėjams, tačiau dėl savo ilgalaikių pirkėjų labo, viską išparduodanti už savikainą.

Ne vienas pirkėjas tarpusavyje kalbėjosi ir gailėjo, jog neras Dauguose išskirtinių čia tiekiamų mėsos, žuvies, pyragų ar net grietinės gaminių, produktų, Dar kiti ateidami ir nieko nežinodami juokaudami spėliojo: "Kas čia karas prasidėjo, kad šitokios eilės?"... o sužinoję į eilę vis stojo ir stojo po kelis kartus.

Ir šiandien, liepos mėn.31 d., parduotuvė žada dar dirbti ir viską išparduoti numatytu 20 proc.nuolaida. Užsukite.

Turimomis žiniomis parduotuvės patalpos greičiausiai bus išnuomotos.