Jaunųjų šaulių stovykla: kareiviška košė ir 30 kilometrų žygis pėsčiomis

 Jaunųjų šaulių stovykla: kareiviška košė ir 30 kilometrų žygis pėsčiomis

Daugiau nei 30 km žygis pėsčiomis – tai tik vienas iš daugybės iššūkių, su kuriais teks susidurti  liepos 24 d. prasidėjusioje karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės stovykloje dalyvaujantiems Alytaus miesto ir rajono vaikams.

„Nieko baisaus, įprasite keltis 6 val., daryti mankštą, pasikloti lovą”, – stovyklos atidarymo metu dalyvius drąsino karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius.

Sveikindama stovyklos dalyvius Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja, atliekanti  savivaldybės mero funkcijas, Valė Gibienė džiaugėsi, kad į stovyklą susirinko daug gražaus ir pilietiško jaunimo: „Per šešias stovyklos dienas ko gero ne kartą pagalvosite: „Viskas nusibodo, pavargau, nenoriu,” bet po savaitės kitos sugrįžę į mokyklas galėsite pasakyti: „Buvo labai sunku, bet aš viską nugalėjau.” Jauniesiems stovyklos dalyviams ji taip pat linkėjo gerų  įspūdžių, susirasti naujų draugų,  o kai bus sunku – susiimti: „Suspauskite kumščius ir pakentėkite. Vėliau jūs tuo didžiuositės”, – sakė mero pavaduotoja.

Stovyklos dalyvius taip pat sveikino Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas mjr. Arnas Mikaila: „Ši stovykla bus puiki galimybė išbandyti savo jėgas, paragauti kareiviškos košės, pajusti, ką reiškia gyventi kario gyvenimą. Tikiu, kad šioje rikiuotėje yra ir būsimų karių, kurie ateityje papildys jų gretas”, – sakė jis.

Drąsos ir ištvermės šimtui karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės stovykloje dalyvaujančių Alytaus miesto ir rajono vaikų tikrai prireiks. Per šešias stovyklos dienas jiems teks priprasti prie griežtos dienotvarkės, dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose, nukeliauti daugiau kaip 30 km pėsčiomis, nakvoti palapinėse ir, žinoma,  paragauti kareiviškos košės.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija


Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *