Luksnėnų kaimo bendruomenei – 20! (foto+video)

 Luksnėnų kaimo bendruomenei – 20! (foto+video)
Tomas Belickas
„Spinduliui“ 20 metų – daugybė džiugių akimirkų, švenčių, renginių, senųjų metų palydėtuvių, sporto švenčių, kelionių, susirinkimų, malonių prisiminimų…
2022 metų sausio 8 dieną Luksnėnuose vyko iškilminga bendruomenės “Spindulys” 20-mečio minėjimo ceremonija. Šventė prasidėjo moterų ansamblio “Alasėlis”, vadovaujamo Genovaitės Švabienės, daina “Bėk skubėk”, geriau dar žinoma kaip Luksnėnų kaimo himnu. Renginio vedėjams Emilijai Lukšytei ir Tomui Belickui pasisveikinus su visais atvykusiais svečiais, į sceną buvo pakviestas bendruomenės pirmininkas Saulius Belickas. Pirmininkas padėkojo gausiai susirinkusiems žiūrovams, pasidžiaugė darbščia ir veiklia bendruomene, tylos minute prisiminė „Spindulio“ įkūrėją Marytę Savickienę, padėkojo buvusiems vadovams ir kiekvienam bendruomenės nariui, kurie ilgus metus buvo ir yra lojalūs bendruomenei, įteikė atminimo dovanėlės.
Video:
Luksnėnų kaimo bendruomenę „Spindulys“ gražios sukakties proga atvyko pasveikinti Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, Alytaus seniūnijos seniūnas Kęstutis Tumynas, vietos veiklos grupės vadovė Vida Vrubliauskienė, tarybos nariai Danielius Jakubavičius ir Jūratė Overaitytė. Renginio pradžioje visus susirinkusius šventės dalyvius ir vaišes palaimino Alytaus Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos parapijos klebonas Renaldas Janušauskas. Bendruomenę sveikino ir Luksnėnų skyriaus kultūrinės veiklos vadovė Dalė Kočiūnė, Luksnėnų skyriaus bibliotekininkė Nijolė Stakvilevičienė, „Spindulys“ bičiuliai – „24 kaimynų“, Genių, „Užubalių gojaus“ , „Panemuninkų“ ir „Drūto Dzūko“ bendruomenių atstovai.
Renginio metu vedėjai „vartė“ „Spindulio“ istorijos puslapius, pasakodami apie svarbiausius dvidešimtmečio įvykius pradedant 2002 metų sausio 3 diena ir baigiant šiomis dienomis… Tarp įdomių istorijų pasakojimų nuostabiais muzikiniais pasirodymais dalijosi Ilonos Zapolskienės ir Dainiaus Juozapavičiaus duetas, atlikęs ir lyg „Spindulio“ bendruomenei sukurtą Studijos dainą „Spindulys“, moterų vokalinis ansamblis „Ambicija“ iš Krokialaukio, valstybinio ansamblio „Lietuva“ narė Lauryna Labutytė, Luksnėnų kultūros namų vokalinis ansamblis. Vakarą vainikavo liaudiškos muzikos kapelos iš Punios – „Punelės“ pasirodymas. Šokių aikštelėje toliau smagiai sukosi poros kartu su Antano Morkeliūno dainomis.
Dėkojame visiems rėmėjams ir partneriams prisidėjusiems prie „Spindulio“ 20-mečio šventės: rėmėjams UAB „Vita Baltic International“, UAB „Luksnėnų sodai“, UAB „Dzūkijos granitas“, UAB „Ugnera“, UAB „Aiteda“, UAB „Pietų spektras“, IĮ „Aigris, IĮ „Editos kepiniai, V.Karčiauskienės IĮ, MB „10 su pliusu“, ūkininkams Alvydui ir Reginai Kaminskams, partneriams – Alytaus r. sav. Kultūros centro Luksnėnų skyriui, informaciniam partneriui – danielius.net. Už visokeriopą pagalbą dėkojame Eglei Sereičikienei, šaunias idėjas – Ramunei Žėkaitei, puikų renginio vedimą – Emilijai Lukšytei, šaunų darbą apšviečiant renginį gražiausiomis spalvomis – Jonui Kazakevičiui, garsą ir smagias dainas – Antanui Morkeliūnui, už renginio įamžinimą – Danieliui Jakubavičiui. Už pagalbą organizuojant šventę ačiū tariame „Spindulio“ tarybos ir bendruomenės nariams – seniūnaičiui Linui Norkūnui ir Genutei Norkūnienei, Marytei ir Antanui Margeliams, Irenai ir Arūnui Jaciūnams, Ramunei Gražulytei, Daivai Zubraitei, Zitai Belickienei, Romutei ir Valdui Bakšiams, Birutei ir Jonui Naruševičiams ir Rimai Larionovienei. Už gražų bendravimą ačiū sakome draugams iš Genių, „Užubalių gojaus“, „Drūto Dzūko“, „24 kaimynų“ ir Panemuninkų bendruomenių, už nuostabias dainas – šauniesiems atlikėjams, visiems bendruomenės nariams ir svečiams. Labai Jus mylime ir vertiname.
Ir kaip renginio pabaigoje minėjo vedėjai – „Iki šiltų susitikimų, verčiant naują bendruomenės „Spindulys“ istorijos puslapį!“
Nuotraukų autorius – Danielius Jakubavičius (danielius.net)

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *