Balandžio 12 dieną Alytaus jaunimo centro patalpose vyko jau gerai žinomo Moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I  etapo varžytuvės (proto mūšis). Savo teisines žinias tikrino 4 Alytaus miesto ir rajono komandos: Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos „Vytautas“, Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos „Asai“, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos „DVM“, Alytaus Putinų gimnazijos „Putinai-1“ komandos.

Po įvykusių trijų konkurso etapų, šį kartą prireikė ir papildomų klausimų, kadangi dvi lygiavertės komandos surinko vienodą balų skaičių. Taip sukaupę visą savo išmonę ir atsakę į papildomus  klausimus pergalę iškovojo Butrimonių gimnazijos „Asai“ komanda, vos 2 balais aplenkę sumaniuosius Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago komandos narius.

Ir nors nugalėtojas tik vienas, tačiau visi dalyviai apdovanoti „Temidės“ medaliais, užrašinėmis, telefono laikikliais su Lietuvos simbolika ir padėkomis.

Alytaus apskrities policija dėkoja Alytaus jaunimo centro kolektyvui už pagalbą organizuojant renginį, o A. Ramanausko-Vanago gimnazijos moksleiviams už meninę programą ir savanorystę.

Nekantriai lauksime „Temidės“ II konkurso etapo, kuriame varžysis visos apskrities komandos, o laimėjusioji gins Alytaus vardą respublikiniame konkurso etape. 

Alytaus apskr. VPK informacija