Spalio 19-ą d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Alytaus rajono moksleivių rudens kroso varžybose. Į komandą buvo pakviesti sportiškiausi 5-10 kl. mokiniai: Povilas Skripkiūnas, Rytis Jonika, Vakaris Jonika, Matas Vitunskas, Tajus Davidavičius, Emilija Šmitaitė ir Saulius Žiūkas.

    Komandinėse varžybose teko rungtis su Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo, Daugų Vlado Mirono gimnazijos Makniūnų pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus ir Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus komandomis. Džiugu, kad mūsų mokyklos sportininkams pavyko surinkti 139 taškus ir iškovoti pirmąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Ūdrijos skyriaus komanda, surinkusi 127 taškus, o  trečioji vieta teko  Makniūnų skyriaus komandai, surinkusiai 122 taškus.

    Pelnyti apdovanojimus pavyko ne tik komandinėse, bet ir asmeninėse savo amžiaus grupės varžybose bėgusiems mokyklos sportininkams. Štai 500 m. berniukų, gimusių 2004-2005 m. amžiaus grupėje, iš 15 sportininkų visas tris prizines vietas iškovojo mūsų mokyklos bėgikai. Pirmąją vietą iškovojo Vakaris Jonika, antrąją –Rytis Jonika, o trečiąją – Tajus Davidavičius.

   Sveikiname rudens kroso laimėtojus ir džiaugiamės jų pergalėmis!

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija