Sausio 26 dieną KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyko 30-asis nacionalinis profesoriaus Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas. Konkurse dalyvavo Butrimonių gimnazijos I g klasės mokiniai: Ugnė Vaičiūnaitė ir Gertautas Bradauskas bei Punios skyriaus 10 klasės mokinys Karolis Michalauskas. Konkurso metu mokiniai 3 valandas sprendė KTU dėstytojų paruoštas užduotis.

      Mokiniams atliekant užduotis matematikos mokytojos Aldona Novikienė ir Jolita Mensevičienė tobulino  kompetencijas seminare ,,Mokinių matematinių gabumų ugdymas sprendžiant uždavinius‘‘. Seminaro pranešėjos – doc. dr.  Laima Papreckienė ir doc. dr. Genovaitė Zaksienė. Pasibaigus užduočių sprendimui, kol dėstytojai taisė darbus, mokiniai dalyvavo laisvalaikio veiklose: Karolis pasirinko ,,Protų kovas‘‘,  Ugnė ir Gertautas ,,Įdomiosios fizikos demonstracijas‘‘.

      Renginio pabaigoje buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai rėmėjų daiktiniais ir piniginiais prizais. Punios skyriaus 10 klasės mokinys Karolis Michalauskas tapo profesoriaus Jono Matulionio konkurso lyderiu iš mažo Lietuvos miesto ar miestelio ir buvo apdovanotas diplomu, piniginiu prizu ir kitomis vertingomis dovanomis.  Jo matematikos mokytoja  Aldona Novikienė gavo padėką, kurioje linkima prasmingų darbų ir siekių, jėgų ir idėjų jiems įgyvendinti, raginama kiekvieną dieną didžiuotis savimi, ypatingu savo darbu ir mokinių laimėjimais! 

Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus informacija