Šventinis bėgimas aplink Santaiką (foto)

 Šventinis bėgimas aplink Santaiką (foto)

Liepos 6 d. Santaikoje startavo Alytaus rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Jaunimo vasara 2018“ pirmasis renginys. Santaikos jaunimo neformali iniciatyvinė grupė surengė šventinį bėgimą aplink Santaikos gyvenvietę, Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Prie starto linijos stojo 16 dalyvių, puikiai nusiteikusių nubėgti 3 km. trasą. Šventinio bėgimo metu visus dalyvius palaikė nemažas būrys sirgalių ir, ką tik iš Vilniaus Dainų šventės grįžęs vyresniųjų šokių kolektyvas „Narpulis“. 

Pirmasis finišą pasiekė Karolis Kavaliauskas. Jam įteikta taurė ir atminimo medalis. Antrasis atbėgo Povilas Pikūnas, trečiasis Julius Melenkevičius. Visi dalyviai pasiekė finišą ir džiaugėsi įveikta trasa. Už dalyvavimą visi buvo apdovanoti atminimo medaliais. Atminimo dovanėlės taip pat įteiktos jauniausiam dalyviui Pauliui Kavaliauskui, vienintelei merginai Teresei Krutulytei, pačiam jauniausiam žiūrovui Adomui Grigaičiui ir vyriausiems bėgikams Juozui Jakubynui ir Petrui Grėbliauskui. 

21 val. sugiedotas Lietuvos Himnas ir bendrai, susikibus už rankų, sudainuotos dainos apie Lietuvą. Vėliau šventės dalyviai vaišinosi Santaikos jaunimo ir bendruomenės narių keptu bulvių plokštainiu ir džiaugėsi puikiai paminėta Valstybės diena.

Projekto vadovė Evelina Navakauskienė

Nuotr. Andriaus Mockevičiaus


Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *