Alytaus „Adrenalino”-2023 m. varžybų tvarka, anonsas (video)

 Alytaus „Adrenalino”-2023 m. varžybų tvarka, anonsas (video)

Paskutinįjį vasaros savaitgalį Alytuje – Adrenalino varžybos: Jų tvarka organizatorių lūpomis:

Video:

Ketvirtą kartą Dzūkijos sostinėje – kvapą gniaužiantis, azartiškas ir visiškai nemokamas „Alytaus adrenalino festivalis’23”, kuris šįkart lauks jūsų net dvi dienas rugpjūčio 26-27! Šis renginys apjungs net kelias skirtingas legalias automobilių lenktynes mieste, pasiūlys pramogų visai šeimai, daugybę sportinių užsiėmimų ir šeštadienio vakarą pasilinksminti kvies grupės „Hypocrites“ ir dainininkės Adrinos koncerte! Ir visa tai – visiškai NEMOKAMAI.

Paskutinį vasaros savaitgalį Naujojoje gatvėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro startuos dešimtys geriausių Lietuvos drago lenktynininkų – paaiškės, kas yra profesionaliausias vairuotojas, kieno automobilis kiečiausias, o kuris iš jų yra greičiausias. Tai didžiausia legalaus drago fiesta visoje Dzūkijoje!

Šeštadienio rytą prieš prasidedant pirmosioms varžyboms kviečiame visus išlydėti pramoginio ir orientacinio ralio „Ladies Go“ dalyves, kurios savo startą turi drago varžybų trasoje. Primename, kad šios lenktyninių komandos yra ne tik profesionalios, greitos, bet ir labai stilingos.

Sekmadienį, toje pačioje gatvėje, tik arčiau PC „Norfa“ dar daugiau ekstremalumo pajusite stebėdami Lietuvos automobilių „Street Race“ čempionatą, kuris į Alytų grįžta po dviejų metų. „Street Race“ – tai ne šiaip gatvių lenktynės, o oficialios nacionalinės C lygos automobilių greituminio slalomo varžybos vykstančios miestų gatvėse, kuriose sportininkai varžosi keturiose SGC (standartiniai gamykliniai, klasifikuojami pagal variklio darbinį tūrį) ir vienoje OC (be apribojimų) klasėse. 5-ąjį čempionato etapą organizuoja „Jaunasis lenktynininkas” ir „Marimotors racing“.

Šeštadienį išbandyti vairavimo įgūdžius slalomo trasoje turės galimybę visi norintys – renginio žiūrovai su savo automobiliais už simbolinį mokestį galės pasijusti tikrais „Street Race“ lenktynininkais ir pasivažinėti varžyboms sekmadienį įrengtoje trasoje.

Šiemet pramogų netruks ir visai šeimai – aikštėje prie sporto rūmų įsikurs pramogų ir laisvalaikio erdvė. Pirkėjų lauks milžiniškas Lietuvos amatininkų turgelis ir prekybininkų palapinių miestelis, o vaikai galės dūkti šalia įrengtoje specialiai jiems „Atrakcionai.lt“ sukurtoje grandiozinėje pramogų zonoje su batutais ir atrakcionais.

Pramogos išsiplės net į Jaunimo parką, kur vyks 3×3 krepšinio varžybos ir kitos aktyvios veiklos.

Pailsėti kviesime į lauko kavinių ir food truck’ų erdvę, kur galėsite išbandyti pasaulio virtuvės skonius, o atsipūtę vėl turėsite jėgų stebėti šeštadienį ir sekmadienį milžinišku greičiu ir pribloškiančiai manevringai skriejančius automobilius.

Šeštadienio vakarą vainikuos pirmos dienos nugalėtojų apdovanojimas ir išskirtinis HYPOCRITE ir ADRINOS ir dar daugybės kitų atlikėjų koncertas lauko scenoje visiškai nemokamai!

Norintys varžytis drage – rašykite info@dragfest.lt

Norintys įsikurti prekybos zonose – rašykite info@alytausadrenalinas.lt

Drago varžybų programa:

Šeštadienis | Rugpjūčio 26 d.

12:00 Registracija ir technine komisija
14:45 Briefing (Dalyvių susirinkimas)
15:00 Kvalifikacijos 1 turas
17:45 Kvalifikacijos 2 turas

Sekmadienis | Rugpūčio 27 d

11:00 Kvalifikacija 3
14:30 Dalyvių susirinkimas
15:30 Finaliniai važiavimai
18:30 Apdovanojimai (Didžioji scena)

Rugpjūčio 26-27 dienomis festivalio ALYTAUS ADRENALINAS ir rugpjūčio 27 dieną „Svenheim Alytaus Pusmaratonis“ metu Alytuje bus ribojamas transporto priemonių eismas įvariose gatvėse. 

Papildyta:

Festivalio ALYTAUS ADRENALINAS organizatoriai kviečia alytiškius šį savaitgalį persėsti ant dviračių ar net pasivaikščioti pėsčiomis, nes pagrindinė miesto arterija, Naujoji g., bus dalinai uždaryta. Nuo rugpjūčio 25 d. 21 val. pilnai uždaromas eismas Naująja gatve tarp sankryžų su Ūdrijos g. ir Jazminų g., o nuo 23 val. – ir eismas Naująja g. tarp Vilties g. ir Naujosios g. 4 namo. 

Eismas pilnai bus atstatytas rugpjūčio 28 d. 5 val. ryte, tad alytiškiai į darbą nuvažiuos be iššūkių.

Eismo draudimas (08.25 21:00):

 1. Rugpjūčio 25d. 21:00 pilnai uždaromas eismas Naujaja gatve tarp sankryžų su Ūdrijos g. ir Jazminų g.:
  1. Eismas iš Ūdrijos g. Į Naujają galimas tik sukant į kairę.
  2. Eismas iš Raudonkalnio g. Į Žuvinto g. draudžiamas.
  3. Eismas iš Jazminų g. Į Vilties g. leidžiamas.
  4. Naujosios ir Jazminų (Poliklinikos) žiedas siaurinimas iki vienos juostos.
 2. Rugpjūčio 25d. 23:00 pilnai uždaromas eismas Naujaja g. tarp Vilties g. ir Naujosios g. 4 namo.:
 3. Eismas iš Jazminų į Vilties g. leidžiamas.
 4. Eismas Statybininkų g. draudžiamas tarp Naujosios ir Topolių g.
 5. Gatvėje ties namu Žiburio g. Nr. 5 eismas vyks dviem pusėmis, taip pat visą parą draudžiama parkuoti automobilius.
 6. Siekant užtikrinti gyventojų, gyvenančių Naujoji g. 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 namuose susisiekimą, eismas laikinai vyks dviračių taku tarp Naujoji g. 32 ir 34 pastatų.

Apylankos:

 1. Eismas iš Kauno pusės į centrą (ir atgal) nukreipiamas Putinų, A. Jonyno, Kauno, Tvirtovės gatvėmis.
 2. Eismas iš Kauno link Vilniaus (ir atgal) nukreipiamas Putinų, A. Jonyno, Kauno, Tvirtovės, Rūtų, Pulko, Ulonų gatvėmis.
 3. Eismas iš Statybininkų g. link centro (ir atgal) nukreipiamas Likiškėlių, Santaikos ir Pulko gatvėmis. 

Eismo atidarymas (08.28 3:00):

 1. Rugpjūčio 28d. 3:00 atidaromas eismas Naujaja gatve tarp Vilties g. ir Naujoji g. 4.
 2. Rugpjūčio 28d. 5:00 atidaromas eismas visa Naująja g.

Viešojo eismo pakeitimai (08.26-27):

 1. Stotelė “Putinai” (centro kryptis) perkeliama į sustojimą “Putinai” (Kauno kryptis).
 2. Stotelė “Poliklinika” (centro kryptis) perkeliama į sustojimą “Poliklinika” (Kauno kryptis).
 3. Stotelės “Žuvintas” (abiejų krypčių) naikinamos.
 4. Eismas tarp stotelių “Poliklinika” ir “Jotvingis” vykdomas Vilties g., Tvirtovės g. ir Naująja gatve.

Daugiau informacijos www.alytausadrenalinas.lt.

Rugpjūčios 27 d. sportinio renginio „Svenheim Alytaus pusmaratonis 2023“ metu bus ribojamas arba uždaromas eismas šiose atkarpose: 

 1. rugpjūčio 27 d. nuo 8 iki 16 valandos  bus ribojamas transporto priemonių eismas Vilniaus g. atkarpoje nuo Ligoninės g. iki Pliažo g., Lelijų g. atkarpoje nuo Pušyno g. iki Vilniaus g., Pliažo g., Maironio g. atkarpoje nuo J. Basanavičiaus iki pėsčiųjų perėjos, Gardino g. atkarpoje nuo Birutės g. iki Aušros g., Aušros g. atkarpoje nuo Gardino g. iki Margio g., Margio g. atkarpoje nuo Aušros g. iki Birutės g., Vytauto g. atkarpoje nuo Gardino g. iki Margio g.;
 2. rugpjūčio 27 d. nuo 8 iki 16 val. bus sustabdytas transporto priemonių eismas Vilniaus g. atkarpoje nuo žiedo iki Pliažo g. (vykstant į Pirmąjį Alytų), S. Dariaus ir S. Girėno g. atkarpoje nuo Vilniaus g. iki Laisvės angelo a.  ir J. Basanavičiaus g. atkarpoje nuo Rotušės a. iki Maironio g., Birutės g. atkarpoje nuo Margio g. iki Gardino g. 

Daugiau informacijos: www.alytauspusmaratonis.lt

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių