Alytaus miesto šventė-2023 (afiša, programa)

 Alytaus miesto šventė-2023 (afiša, programa)

Strateginiai Alytaus miesto šventės rėmėjai:

  • AB „Kauno grūdai“. Tai viena didžiausių Lietuvos maisto produktų gamybos bendrovių. Jos istorija siekia 130 metų. Greitai paruošiamų produktų ir ekstruduotų pašarų gamyklas Alytuje turinti bei toliau aktyviai mieste savo veiklą plečianti bendrovė priklauso vienai didžiausių Baltijos šalių regiono žemės ūkio ir maisto gamybos įmonių grupių „Linas Agro Group“. Jos gamybos grandinėje – maistas nuo lauko iki stalo.
  • AB „Volfas Engelman“. Nealkoholinis. Lietuviškos tradicijos įmonė kuria aukščiausios kokybės gėrimus, remiasi savo istorine patirtimi ir tradicijomis nuo 1853 m. Šiemet švenčianti 170 metų jubiliejų įmonė yra dažnas kultūros ir sporto renginių partneris Lietuvoje, taip pat jau keletą metų remia Alytaus miesto teatro festivalį  „Com•media“, labdaringą renginį „Žalia vakarienė“ ir Alytaus miesto šventę.
  • „Light a Sky“ – UAB „Dangaus šviesos“. Dronų spiečiaus atliekamas šviesų šou. Tai unikali, būtent jūsų šventės proga sukurta istorija, pasakojama naktiniame danguje.

Strateginis informacinis partneris – LRT.

Generaliniai šventės rėmėjai:

  • AB „MV Group“. „Alita“. Nealkoholinis. „Alita“ – 60-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti putojančio vyno, brendžio, kokteilio ir kitų gėrimų gamybos pradininkė Lietuvoje. Nuo 1963 metų Alytuje veikianti „Alita“ yra žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jos pagaminti gėrimai keliauja į 43 šalis, o nuolat modernizuojama „Alitos“ gamyklos įranga leidžia užtikrinti aukščiausius gaminių kokybės standartus. „Alitoje“ dirba daugiau kaip 200 atsidavusių bei savo darbą puikiai išmanančių alytiškių, iš kurių dalis „Alitoje“ skaičiuoja daugiau nei 30 metų.
  • UAB „Raguvilė“. Visoje Lietuvoje dirbanti įmonė ypatingą dėmesį skiria Alytaus miestui. Jos tikslas – kad miestas taptų žalesnis, švaresnis, saugesnis, kartu jaukus ir ekologiškas. Bendrovė visais metų laikais rūpinasi žaliųjų plotų priežiūra, taip pat prižiūri ir Nemuno upės pakrantes, o surinktas žaliąsias atliekas prikelia naujam gyvenimui – gamina biokurą.
  • UAB „Aradas“ – tai sparčiai auganti, inovatyvi įmonė, gaminanti ir sėkmingai parduodanti kompozito / PVC / aliuminio langus, duris ir fasadus. Pajėgumai bei aukštų standartų atitiktys leidžia patenkinti ir stambiausių klientų poreikius. Tačiau įmonė skiria vienodą dėmesį visiems, nes kiekvienas užsakymas yra svarbus.

Informaciniai rėmėjai:

Alytausgidas.lt, Alytauslaikas.lt, „Alytaus naujienos“, Alytusplius.lt, „Dainavos žodis“, Danielius.net, Dzūkijos TV, Dzūkijosveidas.lt, LRT, FM99 radijas, Alytaus turizmo informacijos centras.

Video:

 

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių