Alytaus policijos pareigūnai sulaikė du Vokietijoje pavogtus BMW

 Alytaus policijos pareigūnai sulaikė du Vokietijoje pavogtus BMW

Praėjusią parą Alytaus aps.VPK pareigūnai Lazdijų ir Alytaus rajonuose sulaikė du Vokietijoje pavogtus BMW automobilius. Iš gautos suvestinės:

1. Rugsėjo 7 d. apie 18 val. 50 min. kelyje Alytus-Seirijai-Lazdijai, netoli Alytaus r., Miroslavo sen., Tolkūnų k., Alytaus apskr. VPK kelių policijos patruliams pastebėjus ir persekiojant automobilį „BMW 330D X-drive“ su Vokietijos valstybiniais numeriais, jis sustojo kelkraštyje, o bandantį pabėgti vairuotoją (g. 1999 m.) sulaikė pareigūnai. Automobilį vairuotojas paliko užvestą, todėl jam nubėgus, automobilis nuriedėjo į griovį ir atsitrenkė į krūmus. Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

2. Rugsėjo 7 d. apie 21 val. 10 min. Lazdijuose, Alytaus apskr. VPK Lazdijų r. PK patruliams persekiojant automobilį „BMW 530D“ su Vokietijos valstybiniais numeriaisjis važiuodamas dideliu greičiu, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „VW Passat“, vairuojamu blaivaus vyro (g. 1990 m.). Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad Vokietijoje paskelbta šio automobilio paieška. Automobilio „BMW 530D“ vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, o automobilio „VW Passat“ vairuotojas dėl kairės blauzdos kaulų lūžių, paguldytas į Lazdijų ligoninę.

Asociatyvi nuotrauka.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių