Alytaus rajono mokinių tarybos naująja pirmininke išrinkta pivašiūniškė Auksė Čyžiūtė

 Alytaus rajono mokinių tarybos naująja pirmininke išrinkta pivašiūniškė Auksė Čyžiūtė

Alytaus rajono mokinių taryba, kurią sudaro 11 Alytaus rajono švietimo įstaigų deleguoti atstovai, rinkosi į posėdį, kurio metu išrinkta nauja pirmininkė – Auksė Čyžiūtė, Pivašiūnų gimnazijos IIIg klasės gimnazistė, pirmininko pavaduotoja – Deimantė Radišauskaitė, Miroslavo gimnazijos IIIg klasės gimnazistė, sekretorė – Gabija Gudaitytė, Daugų Vlado Mirono gimnazijos IIg klasės gimnazistė.

Posėdyje be rinkimų buvo derinamas Alytaus rajono mokinių tarybos darbo reglamentas, teikiami pasiūlymai Alytaus rajono mokinių tarybos 2018 m. veiklos planui. Taip pat buvo aptarta galimybė prisijungti prie iniciatyvos „100 idėjų Lietuvai“ bei dalyvavimas „Darom“ moksleivių forume vyriausybėje.

Mokinių tarybos tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, pilietiškumą ir bendrąsias kompetencijas. Mokinių tarybos darbo forma yra posėdžiai, rengiami prireikus, bet ne rečiau kaip kartą per 2 mėnesius. Mokinių tarybos pirmininką ir pavaduotoją išsirenka Mokinių tarybos nariai pirmojo posėdžio metu.  Mokinių tarybos  primininko kadencija trunka 2 metus arba iki tada, kai pirmininkas savo noru atsistatydina iš savo pareigų.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių