Alytaus senjorų naktišokiai su Agne ir Raimonda (video)

 Alytaus senjorų naktišokiai su Agne ir Raimonda (video)

Liepos 8 d. Alytaus miesto sode ir vėl buvo surengtas puikus senjorų naktišokių vakaras, kuriame koncertavo grupė „R&A” iš Tytuvėnų.

Video:

Nepavargstantys Alytaus senjorai grojant grupei R&A iš Tytuvėnų (Kelmės r.) ir vėl sukosi šokių aikštelėje. Akordeono ir bosinės gitaros garsai bei švelniai skambantys muzikančių Agnės ir Raimondos balsai vilnijo Alytaus miesto sode, lydimi besisukančių porų.

„Į šokius, kaip į mankštą! Visi laukiame kitų šokių, – kalbėjo šokėja Danutė, pasipuošusi ryškiai raudona suknele. Jai antrino draugė Birutė, vilkinti žalią rūbą: „Jaučiamės puikiai, nuotaika puiki! Tik sveikatos visiems linkiu. O prie sveikatos bus ir akvatos!” Prisėdusi trumpam atsipūsti garbaus amžiaus senjorė Milda dalijosi savo pastebėjimais: „Linksma mums. Čia pasišokame. O ką daugiau pensininkams veikti? Grybai tai neauga, nes nėra lietaus“. Senjorė Milda į šokius atėjo pasipuošusi išskirtinio dydžio kaklo vėriniu. Paklausta, iš kur semiasi energijos atsakė: „Pirmiausiai reikia nesinervinti. Mano draugas geras, nenervuoja manęs. Toliau laisvalaikį leidžiu prasmingai: uogaudama ir grybaudama miške. Mes gyvename ir linksminamės, o kiti pavydi“, – atvirai rėžė pensininkė Milda.

Sutuoktiniai  Janina ir Juozas pažymėjo, kad šokiai jiems sveikatos ir energijos šaltinis. „Koks gražus oras, kiek aplinkui pažįstamų veidų! Iš šokių semiuosi sveikatos. Jeigu sėdėsiu namuose koją ant kojos susidėjusi, tai iš kur ta sveikata bus, tik dejonės“, – įsitikinusi Janina.  O kas nesisuko šokių aikštelėje, tas ilsėjosi ant suoliukų linguodami į grojamos melodijos taktą.

Nuo šokėjų energijos įkaitusios, raudonais žandukais muzikantės iš Tytuvėnų Raimonda ir Agnė pažymėjo, kad groti Alytuje joms vienas malonumas, juolab, kad publika tokia energinga. Muzikantės šokėjams grojo ir dainavo liaudies bei populiarios estrados dainas. Agnė sakė, kad važiuoti apie 200 km iš Tytuvėnų  (Kelmės r.) iki Alytaus vertėjo, nes tiek daug vaizdo  įrašų iš Alytaus senjorų naktišokių matė, kad ir pati užsinorėjo šauniems Alytaus krašto senjorams pagroti. „Tikimės ne paskutinį kartą“, – jai pritarė Raimonda.

Filmuodamas viešindamas Alytaus senjorų naktišokius pastebiu, kad senjorams jie labai svarbūs. Garbaus amžiaus žmonės laukia šių šokių. Iš anksto žino kada bus kiti šokiai ir kas juose koncertuos. Ir moterys, ir vyrai puošiasi, dailinasi figūras. Senjorai džiaugiasi, kad save išvysta ekrane. Pastebiu, kad ir jų giminaičiai bei draugai Lietuvoje ir visame pasaulyje laukia kada išvys energingus ir pasitempusius artimuosius ekrane. Pastaruoju metu jokia kita tema nesulaukia tiek vaizdo peržiūrų mano Facebook  ir YouTube kanale ir www.danielius.net interneto svetainėje, kaip šie šokiai. Tai populiariausi vaizdo įrašai. Manau, kad alytiškiai ir visas Pietų Lietuvos šokėjų senjorų elitas be šokių jau negali būti.

Nors visi žino, bet primenu, kad kiti šokiai Alytaus miesto sode vyks liepos 29 d. 18 val. Atvykite! Bus daug geros muzikos, energijos ir šypsenų!.

Danielius Jakubavičius

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių