Alytaus senjorų naktišokiai tiesiogiai su Antanu ir Algiu 2024 01 29 (video)

 Alytaus senjorų naktišokiai tiesiogiai su Antanu ir Algiu 2024 01 29 (video)

2024 01 29 Alytaus kultūros centras ir vėl organizavo tradicinius Alytaus senjorų naktišokius. Visiems koncertavo alytiškiai Antanas ir Algis.

Video iškarpos iš tiesioginės transliacijos:

Praėjusį pirmadienį šių metų antrieji tradiciniai Alytaus senjorų naktišokiai kultūros centre, buvo be galo gausūs šokėjais ir žiūrovais. Vos muzikantams Antanui ir Algiui pirmuosius dainos tonus uždavus, visos trys aikštelės užsipildė besisukančiomis poromis. O be apšilimo kaip sako, sportininkai, – ne juokas! Kaip mat, kelis kartus smagiai apsisukus, pargriuvo raudonsuknė poniutė su partneriu. Tačiau tai tik labiau  visus užkūrė visam ilgam šokių vakarui.

Alytaus kultūros centras Alytų, bene labiausiai iš visų, šiais šokiais išgarsino visai Lietuvai. Vieni su pavydu į tai šalyje žiūri, kiti su kažkiek ironijos. Tačiau daugelis tiesioginės šokių FB  Danielius.net transliacijos stengiasi nepraleisti. Vienu metu jų žiūri apie 500 – 620 asmenų. Iš visur. Net ir iš ligoninės palatų. Komentuoja, linki kuo gražiausių dienų.

„Aš ištikimas šokiams ir savo partenerei, jau kitaip negaliu“,- po pirmųjų šokių sakė senjoras. – Kiek tik galėsim dar šoksim ir dainuosim“.

O suskambus senai dainai „O širdyje man paliko tavo akys, sidabrinis juokas ir gelsvi plaukai“, tai daugelis sutartinai dainavo, spaudė arčiau savęs savo šokėjas. „O taip, tos sidabrinės garbanos, man jos išliko mieliausios iki šių dienų”!- vos pasibaigus šokiui sakė pastovus renginių lankytojas Viktoras Antanas. „Ir siunčiu maloniausius ir šilčiausius linkėjimus saviškiams į Vilnių ir į Vokietiją, nes žinau, kad dabar žiūri šios transliacijos”.

O pliktelėjęs senjoras, po dainos apie krintančias snaiges, iškart su šypsena rėžė: „Kaip gerai, kad lauke nei sninga, nei lyja. Kaip gera širdyje jau ir vėl jausti pavasarį“!

Pertraukėlės tarp dainų – vos kelios sekundės, tad filmavimo metu pakalbinti kokią porą yra sunkoka, tačiau daugelį jau pažįstant, vienu kitu linksmu žodeliu pavyksta persimesti. „Gyvenimas ir šokiai yra džiaugsmas, o džiaugsmas yra dar didesnis, kai esi sveikas“! – sakė visada besišypsantis ir visas dainas dainuojantis vyriškis. – Po kelių mėnesių man bus 70! Tačiau aš baisiai myliu šią prieš metus ir savaitę sutiktą moterį. Mes dabar vienas kito jau nebepaleidžiame ir be „butulių“ jau niekaip“! – bučiuodamas pastarąją kelis kartus į lūpas, sakė jis.  

Na, o lėčiau besisukanti pora, paklausta apie pasiruošimą šokiams atsakė: „Mes visada formą palaikome kasdien vaikščiodami apie 10 kilometrų gamtoje! Tad ir linkime visiems imti iš mūsų pavyzdį, neužsisėdėti, kuo daugiau judėti ir ypač šokti!”

Na, o šokių pažiba Vitas su Janina ir šį kartą sudėliojo po ketureilį: „Ypatingai šitas jaunimas, tai jie nebijo nei sniego, nei lietaus, jie tik laukia šokių Alytaus”! Nuo Vito neatsiliko ir jo partnerė iš Prienų: „Jau šaltai žiemus atėjus, snaigės krenta pamažu, o mes šokam kaip pašėlę, šitoj salėj, kaip smagu”! Beliko tik pridurti, kaip šaunu!

Na, o po kito šokio vyriškio, bevalančio nuo kaktos prakaitą servietėle, partnerė paklausta iš kur tiek jaunų metų čia ima, be užuolankų rėžė: „Tai tik šie šokiai iš naujo jaunystę duoda, tegu visi jos norintys, atvažiuoja ir pamatys! O porininkas linksmai atsakė: „Tokia jau čia jaunystė, bent jau pavaidinti ją reikia”!

O solidus vyriškis, pasipuošęs kaklą plačia auksine grandine, paklaustas iš kur atvykęs, išdidžiai atsakė: „Iš Kalvarijos, iš plačių ir gerų žemių. Žinokit, pirmą sykį čia! Muzika gera, labia linksma”! – tiesiai šviesiai rėžė suvalkietis. O paklaustas ar čia atvyko su dama, ar vienas, be užuolankų atsakė: „Ne, kam savo. Eisiu į mišką ir dar malkas vešiuos. Dar gražiau.”

O po dainos apie aguonas, kalbinau ištaigingai raudonai pasipuošiusią moterį: „Bet kur reikia išeinant reikia tinkamai pasipuošti, kad nebūt sarmatos! Ypač į šiuos šokius”! – savimi gėrėdamasi sakė pašnekovė. „Užauginau du sūnus, našlaitę mergaitę nuo vienų metų, tad pagaliau dabar atėjo laikas ir man pasibūti, atsigauti“.

O bendravardis Danielius su Žaneta eilinį kartą pasidžiaugė, kad juos vis dar siautulingai neša tas pats puikus gyvenimas: ”Stengiamės neliūdėti, gražiau rengiamės ir daugiau pasipuošę šypsomės, o tada ir pas gydytojus nereikia eiti!”.

O pasibaigus šokiams, kalbinau net išprakaitavusius muzikantus Antaną su Algiu: „Esame cikri alyciškiai, tad jau savai publikai nepagailėjome rietuvės tiek ir senų, ir naujų linksmų dainų. Nenorėjome, kad šokėjai primigtų.” – o paklausti ar dar čia kada sugrįš, atsakė: „O, jei užsakymų datos nesusidubliuos, bus laisvas tarpas, būtinai sugrįšime”!

Tad su karštu vėjeliu šokiams pasibaigus, galima pridurti, kad ilgai atsidusti nebus kada! Kitas toks pat linksmas šokių susibūrimas Alytaus kultūros centre vyks vasario 12 d. Neužmirškite atvykti!

Danielius Jakubavičius

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių