Birželio 18 d. Alytuje – Dzūkų dainų ir šokių šventė TRADICIJŲ KELIU

 Birželio 18 d. Alytuje – Dzūkų dainų ir šokių šventė TRADICIJŲ KELIU

Dzūkai, nuo seno garsėjantys kaip dainiai, ir toliau stiprina savo krašto identitetą perduodami dainų ir šokių tradicijas savo žemių vaikams.

Birželio 18-ąją Alytuje vyksianti Dzūkų dainų ir šokių šventė – tai didžiausias, o kartu ir garsiausiai skambantis Pietų Lietuvos chorus ir šokėjus suburiantis renginys.

Šios dainų ir šokių šventės gyvavimas netrukus pasieks dešimtmetį. Kaskart į Dzūkijos širdį suvažiuoja vis gausesnis būrys chorų ir šokių kolektyvų, kurių skaičiuojama daugiau nei 1000.

Šių metų Dzūkų dainų iš šokių šventė keliaus TRADICIJŲ KELIU, tad programoje skambės buvusių bei ateinančios Lietuvos dainų ir šokių šventės ryškiausi kūriniai.

12 val. Kauno valstybinio choro koncertas „Muzika mano gyvenimas“ maestro Petrui Bingeliui atminti  (Šv. Kazimiero bažnyčia)

18 val. Dainų ir šokių šventė TRADICIJŲ KELIU (Alytaus kultūros centro amfiteatre)

Programoje:

Chorai iš: Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos

Šokių kolektyvai iš: Alytaus, Butrimonių, Daugų, Druskininkų, Miroslavo, Pivašiūnų, Santaikos, Alytaus lopšelių–darželių, Alytaus darželių–mokyklų

Svečiai: Vilniaus LRT vaikų choras, Kauno valstybinis choras, chorai iš Punsko

Šventės meno vadovas: Vidas Simanauskas

Šventės režisūra: Rūta Mekišaitė, Živilė Patinskaitė

RENGINYS NEMOKAMAS

Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Alytaus miesto savivaldybė

Pagrindinis šventės rėmėjas AB „KAUNO GRŪDAI“

* Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ir (ar) vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse.

Praeitų metų toks renginys:

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių