Butrimoniškis Kęstutis Patinskas verslą pradėjo namų kieme, o į politiką atvedė seniūnas

 Butrimoniškis Kęstutis Patinskas verslą pradėjo namų kieme, o į politiką atvedė seniūnas
Danielius Jakubavičius
Susirask mėgstamą darbą ir tau nereikės dirbti. Taip galima pasakyti apie butrimoniškį Kęstutį Patinską, kuris paskutinę vasaros dieną atšventė 55-erių metų jubiliejų, sėkmingai plėtoja prieš 24 metus įkurtą verslą.

Kęstutis yra paprastas, nuoširdus, dosnus. Gal todėl gyvenimas ir jį apdovanojo. Vyras džiaugiasi gražia šeima. Su žmona Jolita užaugino 3 dukras, džiaugiasi anūku. Dvi dukros gyvenimus kuria gimtuosiuose Butrimonyse. Živilė Patinskaitė – choreografė, šokėja. Jos vadovaujami kolektyvai pasirodo ne tik rajono, bet ir šalies renginiuose, Irma Patinskaitė – kirpėja. Trečia dukra Dovilė Adžgauskienė dirba prekybos srityje Alytuje. „Nei viena dukra neišvažiavo laimės ieškoti svetur, nes ją surado čia, Lietuvoje. Norint dirbti, galima ir čia pragyventi“, – įsitikinęs Kęstutis, pats daug dirbantis.


Vyras prisiminė, kad verslo pradžia buvo sunki. „Automobilių servisą atidariau vienas pirmųjų rajone. Detalių parduotuvių, kuriose būtų parduodamos, tuomet „importinių“ mašinų detalės, rajone ir mieste, nebuvo. Tad kasdien automobilių dalių vykdavau į Vilnių, Kauną“, – prisiminė K. Patinskas.

Kęstutis pastebi, kad dabar transportas „jaunėja“, todėl siekdamas išsilaikyti ir tobulėti versle, prieš penkis metus atnaujino darbo patalpas, investavo į modernią įrangą.

„Technika mane traukė nuo vaikystės. Prisimenu, kuomet su tėvuku traktorius taisydavome. Buvau kombainininko padėjėju. 1997 m. atidariau servisą. Tuo metu, kada jį pradėjau, išsinuomoti patalpas buvo sunku. Tad servisą atidariau savo namų kieme. Šiuo metu dirbame dviese. Darbų turime. Klientų užtenka“, – pasakojo K. Patinskas.

Vyras ne tik plėtoja verslą, bet ir „politikuoja“. Alytaus rajono gyventojai Kęstutį į savivaldybės tarybą išrinko trečiai kadencijai. Pasukti į politiką jį pakalbino buvęs Butrimonių seniūnas Algirdas Jusas. „Visada palaikau paprastą žmogų. Kiek galiu, tiek padedu, bendradarbiauju su savivaldybės vadovais,“ – tęsė tarybos narys.

Paklaustas, kaip pasikeitė Butrimonys, Kęstutis atviras: „Labai. Ir mero, ir mūsų visų butrimoniškių dėka. Aikštė ir išskirtinis fontanas puošia Butrimonis, pritraukia turistų. Atnaujintas kultūros namų pastatas, miestelio apšvietimas, tvarkomi keliai“.

„Į priekį daug neplanuoju. Gal truputį planuoju ir gyvenu. Reikia džiaugtis tuo, ką užgyvenome, kad esame sveiki“, – kalbėjo K. Patinskas.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių