Gruodžio 14 d. Alytuje – Onos Kolobovaitės koncertas „10 metų kartu scenoje”

 Gruodžio 14 d. Alytuje – Onos Kolobovaitės koncertas „10 metų kartu scenoje”

Pranešame, kad renginys „Išskirtinis koncertinis turas ”10 metų kartu scenoje”“, kuris turėjo įvykti 2023 m. lapkričio 14 d. Alytuje, yra perkeltas į 2023 m. gruodžio 14 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Kam netinka nauja renginio data, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/49759
Prašymai priimami iki 2023 m. lapkričio 22 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Išskirtinis koncertinis turas „10 – metų scenoje kartu“

Operos solistė Ona Kolobovaitė
Pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbigniev Levicki
Gitaros virtuozas Aurelijus Globys

Ona Kolobovaitė, Aurelijus Globys ir Zbigniev Levicki scenos partneriai jau 10 metų, minėdami šią sukaktį kviečia ištikimiausius savo klausytojus į šventinį ir ypatingą koncertą. Šiai progai atlikėjai paruošė išskirtinę programą, atrinktą per dešimt metų.

Operos solistė Ona Kolobovaitė, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbigniev Levicki ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys kviečia Jus į ypatingą jubiliejinių koncertų turą, kuriame švenčia 10 metų kūrybinio kelio scenoje sukaktį.
Šventinėje programoje atlikėjai pristatys dešimtmečio geriausius momentus, naujus muzikinius kūrinius ir virtuoziškus pasirodymus.

„Mes kviečiame Jus prisijungti prie mūsų, dalintis šia ypatinga akimirka ir kartu švęsti muzikos magiją, kurią sukūrėme šiame dešimtmečio kūrybiniame kelyje. Išgirsite daug naujų bei pačių gražiausių ir virtuoziškiausių melodijų iš projekto “Amžių dvikova”.
Skambės ispaniskos aistros ir meilės pripildytos vokalinės improvizacijos atliekamos operos solistės Onos Kolobovaitės.Tai bus vakaras, kuris paliks jums ne tik džiaugsmo, bet ir nepakartojamos muzikinės patirties prisiminimus.”

Bilietus galite Alytaus kultūros centro kasoje arba: https://store.bilietai.lt/public/lt/event/406726/purchase/sector/53773

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių