Jei Alytaus Jaunimo parke niežti rankos – susikiškite jas į kišenes

 Jei Alytaus Jaunimo parke niežti rankos – susikiškite jas į kišenes

Prieš metus Alytaus jaunimo parke buvo atidaryta vienintelė tokia Lietuvoje išskirtinė vaikų žaidimų aikštelė. Deja, mažųjų džiaugsmą temdo aikštelę niokojantys paaugliai. 

Šią savaitę vienas iš aikštelėje esančių įrenginių grupės paauglių buvo taip laužomas, kol galiausiai jis buvo nepataisomai sugadintas. Šis įvykis užfiksuotas vaizdo kameromis, tad prasižengėlių laukia nemalonumai.  

Primename, kad paaugliai Jaunimo parke gali rasti jų amžiaus kategorijai skirtų įrenginių riedlenčių parke, parkūro aikštelėje, jiems skirta dviračių kalnelių trasa, įvairūs įrenginiai lauko gimnastikos ir kintamo svorio treniruoklių erdvėse. 

Nuo vandalų nuolat kenčia ir parke esantis tualetas. Jį prižiūrintys ir tvarkantys darbuotojai randa įvairiais ženklais išmargintas ir aprašinėtas sienas, sulaužytas duris, raudonais dažais apipiltas sienas. 
Sulaužyti infrastruktūros elementai liūdina ne tik miesto viešąją infrastruktūrą prižiūrinčius darbuotojus, bet ir miestiečius ar Alytų aplankančius svečius. O už nuniokoto turto sutvarkymą sumokame iš visų mokesčių mokėtojų lėšų. 

Prašome būti supratingus ir atkreipiame dėmesį, kad ne tik Jaunimo parko vaikų žaidimų aikštelių įrenginiai, bet ir kitos miesto vietos nėra skirtos „dailės“ ar kovos menų įgūdžiams tobulinti, laužyti ar kitaip juos niokoti. Miestas yra visų ir saugoti jį turime kiekvienas.  

Prašome sudrausminti įrenginius laužančius, turtą niokojančius paauglius, pranešti apie tokius veiksmus policijai. O jeigu pastebėjote jau sugadintą miesto turtą, kviečiame apie tai pranešti internetinėje programėlėje „Tvarkau Alytų“. 


Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių