Ką svarbu žinoti, norint gabenti krovinius į Švediją?

 Ką svarbu žinoti, norint gabenti krovinius į Švediją?

Tarptautinis transportas gamintojui niekada nebuvo lengva užduotis. Populiari kryptis siunčiant prekes iš Lietuvos yra Švedija. Daugelis verslininkų norėtų žengti į Švedijos rinką, tačiau bijo, problemų dėl sklandaus ir saugaus pristatymo. Ką reikėtų žinoti norint gabenti krovinius į Švediją?

Ar verta eksportuoti į Švediją?

Švedija yra didelė šalis su gerai išvystyta ekonomika, kuri labai priklauso nuo gamtos išteklių, pavyzdžiui, geležies rūdos. Būdama Europos Sąjungos nare, ji labai noriai bendradarbiauja su Lietuvos gamintojais. Tai taikoma tiek importui, tiek eksportui. Šioje šalyje daugiausia siūlomos medienos, mašinų ir metalo pramonės prekės.

Eksportuoti prekes į Švediją verta, nes:

  • yra viena turtingiausių ES šalių;
  • turi labai išvystytą pramonę;
  • būdingas labai didelis suvartojimas;
  • yra gerai žinomas ir patikimas Lietuvos prekybos partneris;
  • jos ekonomika labai priklausoma nuo tarptautinės prekybos;
  • Lietuviška produkcija ES vertinama dėl savo kokybės.

Taigi įsiveržimas į Švedijos rinką yra galimybė ne tik didžiulėms tarptautinėms įmonėms, bet ir mažoms Lietuvos įmonėms. Jie gali sėkmingai konkuruoti su Skandinavijos įmonėmis.

Kaip gabenti į Švediją?

Eksportuoti prekes iš Švedijos į Lietuvą gali atrodyti sunku dėl tarp jų esančios Baltijos jūros. Tačiau transporto įmonės, tokios kaip ingstad.lt, rado saugų sprendimą, nustatydamos optimalų maršrutą. Transportas vykdomas sunkvežimiais ir keltais. Tokiu būdu kelionė yra trumpa ir sukuria mažus kaštus. Pasirinkę gerą transporto įmonę, galite būti tikri, kad visos prekės atkeliaus ne tik greitai, bet ir nepažeistos. Taip pat svarbu ieškant gero ekspeditoriaus yra ne tik patirtis pramonėje, bet ir investicijos į modernią įrangą – didelį puspriekabių pasirinkimą.

Jei ieškote partnerio logistikos paslaugoms gabenant krovinius į ir iš Švedijos, ši įmonė yra pasiruošusi patenkinti jūsų poreikius. Ingstad.lt specializuojasi teikiant visapusiškas transporto ir platinimo paslaugas Švedijoje. Dėka nuosavo transporto parko ir modernių sandėlių, savo klientams siūlo patikimus ir efektyvius logistikos sprendimus, užtikrinančius visapusiškas tiekimo grandinės paslaugas.

Kokios kainos būdingos krovinių gabenimui į Švediją?

Transporto kainos į Švediją ir iš jos gali skirtis ir priklausyti nuo daugelio veiksnių, tokių kaip atstumas, prekių rūšis, transporto rūšis, maršrutas ir specifiniai klientų reikalavimai. Dėl tikslios kainos pervežimui į Švediją arba iš Švedijos į Lietuvą susisiekite su vežėju.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių