Kapiliarų šalinimas lazeriu: pasiruošimas, eiga ir poprocedūrinis laikotarpis

 Kapiliarų šalinimas lazeriu: pasiruošimas, eiga ir poprocedūrinis laikotarpis

Išsiplėtę kapiliarai – dažniausiai moteris kamuojanti problema, nuo kurios nėra apsaugoti ir vyrai. Kapiliarai gali būti išsiraizgę ant įvairių kūno vietų. Ypatingą diskomfortą kelia veido srityje išryškėję kapiliarai, kuriuos gali pastebėti ne tik pats žmogus, bet ir jį supantys aplinkiniai. Nors išsiplėtę kapiliarai gali būti pavojaus signalas, kuris įspėja apie kraujotakos, ar, pavyzdžiui, venų problemas, tačiau dažniausiai juos galima laikyti estetinio pobūdžio defektu. Kapiliarų šalinimo tikslams bene geriausiai pasitarnauja šiuo metu itin populiarėjančios lazerinės procedūros. Aptarkime, kaip atliekamas kapiliarų šalinimas lazeriu, kaip jam pasiruošti ir su kokiais suvaržymais galima susidurti po šios procedūros. 

Pasiruošimas lazerinei kapiliarų šalinimo procedūrai 

Lazerinė kapiliarų šalinimo procedūra yra saugus ir itin greitas gydymo metodas, kuris nesukelia nemalonių pojūčių ir nereikalauja ypatingo pasiruošimo. Nors tai yra nesudėtingas ir visiškai nepavojingas kapiliarų šalinimo būdas, tačiau tam tikrų rekomendacijų, prieš procedūrą reikėtų laikytis. Veiksnių, kurie gali sudirginti kapiliarų paveiktas zonas, vengimas – pagrindinė taisyklė, kurios turi laikytis pacientai, norintys atlikti šią procedūrą. Bent kelias savaites prieš procedūrą, nereikėtų naudoti parfumuotų kosmetinių ir higienos priemonių. Taip pat bent savaitę iki procedūros reikėtų atsisakyti pilingo ir šveičiamųjų procedūrų. Be to, derėtų vengti retinolio ar glikolio rūgšties sudėtyje turinčių kosmetikos priemonių. Na ir žinoma, kaip ir prieš bet kurią kitą lazerinę procedūrą, bent kelias savaites reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ir dirbtinių saulės vonių.

Lazerinės kapiliarų šalinimo procedūros eiga    

Lazerinė kapiliarų šalinimo procedūra atliekama labai greitai ir neskausmingai. Įprastai procedūra trunka maždaug 30 min. Žinoma, tikslesnė procedūros trukmė priklauso nuo šalinamų kapiliarų kiekio ir apimties. Ši procedūra atliekama tam tikrais parametrais nustatytos lazerio šviesos pagalba. Lazerio poveikis paveikia pažeistų kraujagyslių sieneles, tačiau nepažeidžia kitų audinių. Teigiamą rezultatą galima pastebėti iš karto po procedūros. Visgi, galutiniai rezultatai išryškėja maždaug po dviejų dienų, dingus patinimams ir paraudimams. 

Kaip elgtis po lazerinės kapiliarų šalinimo procedūros?    

Kitaip nei kiti gydymo metodai, lazerinės procedūros, o tuo pačiu ir kapiliarų šalinimas lazeriu, prie įprasto gyvenimo ritmo leidžia grįžti iš karto. Todėl pacientas, kuriam buvo atlikta lazerinė kapiliarų šalinimo procedūra, su dideliais suvaržymais ar apribojimais tikrai nesusiduria. Visgi, reikėtų nusiteikti, kad kartais viena procedūra nepavyksta pasiekti norimų rezultatų. Tokiu atveju reikia atlikti pakartotines procedūras. Pakartotines procedūras galima atlikti tik po 6 – 8 savaičių, todėl kartais reikia apsišarvuoti kantrybe ir galutinių rezultatų šiek tiek palaukti. Po procedūros, kaip ir prieš ją, kelias savaites reikia vengti soliariumo ir tiesioginių saulės spindulių. Taip pat, lazerio poveikį gavusiai zonai reikia suteikti papildomą apsaugą nuo saulės, kitaip tariant, būtina naudoti nuo saulės apsaugančius kremus. Maždaug dvi savaites, lazerio paveiktą zoną reikia tepti ir specialiu tepalu, kurį skiria procedūrą atlikęs gydytojas. Lazerio paveikta zona kelias savaites tikrai gali būti jautresnė nei įprasta. Dar didesnį jos dirglumą gali sukelti karšta vonia, sauna ar pirtis, todėl tokių pramogų taip pat bent savaitei ar kelioms, derėtų atsisakyti. Dėl viso pikto, pirmąją savaitę reikėtų riboti ir fizinį aktyvumą. 

Pavargote kovoti su neestetiškai atrodančiais išsiplėtusiais kapiliariais ir norite jų atsikratyti veiksmingiausiu, paprasčiausiu ir greičiausiu būdu? Tuomet tikrai siūlome apsilankyti Pošiūno klinikoje. Čia Jūsų laukia greitas kapiliarų šalinimas lazeriu ir itin draugiškos lazerinių procedūrų kainos.  

Asociatyvi nuotrauka

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių