Ketvirtasis „Kartų protmūšio“ etapas – Miroslave

 Ketvirtasis „Kartų protmūšio“ etapas – Miroslave

Penktadienio vakarą Miroslavo kultūros centre susirinko būrys azartiškai nusiteikusių gyventojų. Rekordinis skaičius – net 13 komandų po 3-6 asmenis varžėsi dėl vietos finale. Kaip ir kiekviename etape komandų pavadinimai – kūrybingi: „Protrūkis“, „Dainavos kaukas“, „Nuo.. Iki..“, „Sodiečiai“, „Seniūnijos priimamasis“, „Vilties komanda“, „Kaktusų“, „Komanda A“, „Dzūkaitės“, „Kaimynai“, „Bendrininkai“, „Kamanė“, „Viltis“. Tarp dalyvių varžėsi ir Miroslavo seniūnė Oksana Čeponienė, tarybos narys Marius Jasaitis.

Pradžioje renginio, susipažinus su visomis komandomis, jas pasveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė. „Azarto ir intrigos bus, bet ne dėl to susirinkome. Čia esame, kad pabūtume kartu. Linkiu šiurpuliuko, intrigėlės. Jūs tikrai viską žinot, tad nesijaudinkit“, – linkėjo D. Kitavičienė.

Pertraukų metu gerai nuotaikai palaikyti grojo grupė „Quatro“, solistės Laura ir Deimantė. Alytaus rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė mokė mankštinti ne tik kūną, bet ir smegenis. Galiausiai, susumavus balsus į finalą iškeliavo komanda „Protrūkis“. Ji prisijungė prie jau finale esančių komandų „Gėrybės“, „Yr kaip yr“, „Už ežerėlio“, „Drūtas dzūkas“.

 Paskutinieji du etapai vyks:

Lapkričio 18 d. 18 val. – Daugų kultūros centre;

Lapkričio 25 d. 18 val. – Alovės mokykloje.

Tad norinčius dalyvauti kviečiame registruotis numeriu 8 611 30259.


Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių