Kilus gaisrui Vilniaus senelių namuose, žuvo du vyrai

 Kilus gaisrui Vilniaus senelių namuose, žuvo du vyrai

Per gaisrą ketvirtadienio vakarą (2023 11 02) senelių namų „Senevita“ padalinyje Vilniuje, Balžio gatvėje, žuvo du vyrai, jiems buvo po 63 metus.
Policijos departamentas pranešė, kad apie 23.54 val. užgesinus gaisrą senelių globos namuose, kambaryje, rasti apdegę dviejų vyrų kūnai. Jie gyveno viename kambaryje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.  „Senevitos“ direktorius Petras Jurgilas naktį BNS sakė, kad vienas vyrų judėjo neįgaliojo vežimėliu.

„36 žmones evakavome į fizioterapinę salę, ten turime čiužinių, o ryte pervešime į Nemenčinę. Baisi nelaimė mums“, – BNS penktadienio naktį sakė P. Jurgilas. 

Jo manymu, gaisras galėjo kilti dėl žuvusiųjų rūkymo. Ugniagesių teigimu, buvo dūmais apsinuodijusių žmonių, jiems pagalba teikta vietoje. Trys dūmais apsinuodiję žmonės išvežti į ligoninę.
Dūmai buvo pasklidę po visą trijų aukštų pastatą.  Į įvykio vietoją buvo išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos: šešios autocisternos, štabo automobilis ir autokeltuvas. Senelių globos namų gyventojams pagalbą taip pat teikė policija ir greitoji. Gaisro lokalizacija paskelbta 23.58 val., jis likviduotas šiek tiek po 1 valandos.

Ugniagesių duomenimis, iš senelių globos namų į gretimą korpusą evakuota per 30 jų gyventojų. Seneliai buvo vežami vežimėliais, nešami. Įstaiga skelbia teikianti socialinės globos paslaugas senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia ir asmenims, sergantiems Alzheimerio liga ar kitomis centrinės nervų sistemos degeneracinėmis ligomis, kuriems reikalinga kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba. Balžio gatvėje 33 globos skyriaus gyventojai apgyvendinami dviviečiuose kambariuose. 

BNS ir TV.3 (Broniaus Jablonsko nuotrauka)

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių