Kokie yra stogo skardos tipai?

 Kokie yra stogo skardos tipai?

Nusprendus statytis namą sau ir savo šeimai, mes visi pasineriame į labai smagius rūpesčius, renkantis namo interjerą, jo dizainą, vėliau renkantis namų sienų spalvas ir jų apipavidalinimą, tačiau kai ateina metas išsirinkto stogo dangą mums tampa sunku ir žinoma sunku apsispręsti dėl tinkamos stogo dangos savo namui. Stogas Jūsų namui gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų ir formų, bei dizainų, todėl išsirinkti patį tinkamiausią Jūsų namams, tampa nelengvas uždavinys. Šiame straipsnyje pabandysime įvardinti kokie galimi variantai Jūsų namų stogui.

                             Skarda bene viena iš populiariausių stogų dangų, nes ji yra ilgaamžiška ir žinoma įvairiapusišką tiek spalvų, tiek dizainų aspektu. Žmonės ją renkasi ne tik dėl metalinės konstrukcijos tvirtumo, tačiau ir dėl jos ilgaamžiškumo, bei žinoma tinkamumo mūsų oro sąlygoms. Tačiau skardinių stogų tipai yra net keli, pabandysime įvardinti pagrindinius:

  • Lygi skarda, tai metalo skardos gaminys, kuris yra dar neparuoštas naudoti ant stogo, tačiau įsigijus jo ruošinį, įmonėse kurios užsiima metalo lankstiniais galima užsisakyti sau labiausiai tinkantį skardos tipą, bei žinoma paprašyti, kad gaminius paruoštų specialiai pagal Jūsų stogo išmatavimus, taip lengviau galėsite juos uždėti ant stogo, ir darbas vyks labai greitai.
  • Klasikinė stogo danga iš skardos pagaminta, pagal seną skardos lankstymo metodą. Ji pasižymi paprastumu, tačiau klasiškai atrodo ant namo.
  • Trapecinė stogo danga, turi daug bangelių ir suteikia namui gražų estetinį vaizdą, nes šios bangelės sudaro gražų savitą namo vaizdą.
  • Čerpinis profilis, vienas iš populiariausių tarp šiuolaikinių namų statytojų, nes šis skardos lankstymo būdas, primena keramikinių čerpių vaizdą, tačiau daug lengviau montuojasi ant stogo ir atrodo tikrai prabangiai ir išvaizdžiai.

                             Taigi, jei vis dar neapsisprendžiate kokią stogo dangą rinktis ir planuojate rinktis iš skardinių stogų dangų, remkitės mūsų patarimais, bei žinoma išsistudijuokite savo namo projektą, bei atsižvelkite į stogo montavimo darbus, kad galėtumėte išsirinkti paprasčiausią ir lengviausiai montuojamą stogo dangą, kuri Jums labiausiai patinka ir tinka prie bendro Jūsų namo vaizdo.

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių