Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Alytuje kviečia senjorams padovanoti „Šviesių minčių Kalėdas”

 Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Alytuje kviečia senjorams padovanoti „Šviesių minčių Kalėdas”
Kreipiamės į Jus, alytiškiai, ypatingai svarbiai misijai.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Alytuje nori pasiekti kuo daugiau vienišų senjorų ir jau trečius metus iš eilės, padovanoti jiems “Šviesių minčių Kalėdas”.
Kiekvienas žmogus nori jaustis reikalingas, būti matomas ir išgirstas. Tad jei kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Tavo nuomone, galimai trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manai, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti gyvenimo džiaugsmo – ši misija skirta Tau.
IKI GRUODŽIO 4 DIENOS užpildyk anketą (asmeninių duomenų apie senjorą nereikės) ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai su Tavo pagalba pažada saugiai nunešti šventinius linkėjimus.
Anketą ir pilnesnę informaciją apie “Šviesių minčių Kalėdas” rasi čia: https://forms.gle/n3xVD3crCodWgAAs6  arba el. paštu: rasa@redcross.lt
Daugiau informacijos, kaip Raudonasis Kryžius rūpinasi vyresnio amžiaus žmonėms: Programa „Šilti apsilankymai“ – Redcross
Tikime, kad šie maži žingsneliai išaugs į gražias, ilgalaikes draugystes ir šviesias mintis. Gal ir Tu nori prisijungti prie savanorių komandos?
Būk mūsų akys savo bendruomenėje ir prisidėk prie svarbios misijos #GerumoPajėgos prieš Vienišumą jau dabar!

Naujienos iš interneto

Rašyti komentarą

Daugiau straipsnių